top of page

Viirused ja puutekraanid: kuidas oma kliente kaitsta!Me kõik teame ja näeme kui palju inimesi kasutab puuteekraane või interaktiivseid kioske eriti just kaubandus- ning teenindusvaldkonnas. Eestis kasutusel olevad puuteekraanid on üldiselt kõik lihtsa pleksi- või kaitseklaasiga ning neil puudub "anti-bakteriaalne" pind. Üks selliseid ettevõtteid kes pakub Gorilla Glass "anti-antimicrobial" ekraane on Advantech. Soovid oma ettevõttesse anti-antimicrobial puuteekraane küsi infot: info@novaver.eu


Nutitelefonidele saad vaadata võimalust SIIT


Kui sinu ettevõte pakub teenust läbi puuteekraanide, siis pead kindlustama alati ka ekraanide puhtuse. Nimelt klaas on üks neid pindu kus ka COVID-19 püsib elus vähemalt 3 päeva, võimalik, et isegi kauem.


Kuidas siis hoolitseda puuteekraanide eest?


1. Käehooldus vahendid või kindad - lihtsaim viis ettevõtel on asetada kättehooldus vahendid ekraani või interaktiivse kioski kõrvale koos lihtsa kasutusjuhendiga. Kuid see ei kindlusta, et kliendid kasutavad seda võimalust, seega pead alati olema valmis ekraane puhastama!


2. Ekraanide puhastus - puhasta puutekraane rutiinselt, sest sõltuvalt ettevõtte või organisatsioonist võib ühte kioski ekraani pinda kliendid puudutada sadu või tuhandeid kordi. On äärmiselt oluline, et need oleksid mikroorganismide leviku tõkestamiseks korralikult desinfitseeritud.


3. Valige õiged vahendid - kasutage pehmet ebemevaba lappi. Kioski ekraanid tuleks puhastada pehme, ebemevaba mikrokiudlapiga. Abrasiivmaterjale, nagu näiteks paberrätikud või kaltsud, tuleks võimaluse korral vältida, kuna need võivad levitada kiude või ekraani pinda kahjustada.


4. Alustage seebi ja veega - Kui olete puhastamise alustamiseks valmis, alustage puhastuslapi niisutamisest seebi ja veega. Enne puhastusprotsessi alustamist pigistage kindlasti üleliigne vedelik välja. Kui pind on kuivanud, alustage järgmist sammu uue lapiga.

Miks seebi ja veega, vastus SIIN.


5. Kasutage heakskiidetud puhastusvahendeid - ehkki soovitatud ekraanipuhastuslahendused erinevad tootemarkide kaupa, on kõige soovitatavam lahendus 70% isopropüülalkoholi ja 30% destilleeritud vee segu.

Ehkki oma kioski ekraani puhtuse tagamine on ülimalt oluline, on ka ekraanide ohutu kasutamine ka oluline. Üldine rusikareegel on, et ekraanide puhastamisel tuleks vältida järgnevat: tooted, mis sisaldavad ammoniaaki, lahjendeid, bensiini, tugevaid leeliseid, tugevaid lahusteid, happeid, fluoriididega pesuvahendeid, abrasiivseid puhastusvahendeid, üle 70% kontsentratsiooniga isopropüülalkoholi ning metüül- või etüülrühma üle 35% kontsentratsiooniga alkoholi.


6. Ärge laske vedelikke ekraani või kioski enda sisse - kioski ekraani puhastamisel jälgige, et puhastuslahus ei satuks ekraanile ega kioski enda sisse. Selle probleemi vältimiseks pihustage lahused kõigepealt mikrokiudlapile, mitte otse ekraanile. Järgmisena eemaldage kogu liigne vedelik ja puhastage seejärel ettevaatlikult. Esimene samm õiges suunas on tagada, et teie iseteeninduslikud kioskid ja puuteekraanid oleks regulaarselt desinfitseeritud. Palun hinnake oma ekraanide kasutust ning vastavalt sellele pange paika ekraanide hooldusplaan, mis võib täna tähendada mitme kordset puhastust ühe päeva jooksul.


Mõningad tootesoovitused hooldusvahenditele:Hiljuti turule lastud tooted:


Sani-HyPerCideTM Spray,


Palun hoidke ennast ja oma kliente!


OÜ Novaver meeskond.

Comments


Parimad
Hiljutised postitused
Arhiiv
Märksõnad
Jälgi meid
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page