top of page

OÜ Novaver kliendiloendus lahendused väikeettevõtetele, jaekuplustesse ja avalikku ruumi!

Kui internetis on kerge liiklust monitoorida ja saada tagasisidet klientidest ning külastajatest, siis füüsilises maailmas on asjad keerulisemad. Edukad ettevõtted on juba tänaseks aru saanud kui tähtis on informatsioon, et langetada õigeid otsuseid. Täpsetel andmetel põhinevaid otsuseid ja ümberkorraldused tagavad eelise konkurentide ees ning suurendavad läbimüüki. 

 

Mõningad näited:

 • Üldine külastajate arv - võimalus mõõta uute müügi ja reklaamistrateegiate edukust või hinnata asutuse laienemis potentsiaali. Kuidas väli või interneti/sotsiaalmeedia reklaamid tegelikult mõjutavad külastusi füüsilistesse poodidesse või asutustesse.

 • Klientide liikumised ja käitumis harjumused läbi Ai seadmete - õpi tundma oma kliente ja nende harjumusi!

 • Avaliku ruumi ja üritustel inimeste loendamine - sel kus IR ja 3D loendurid jäävad hätta, tulevad turvakaamerate põhised seadmed kasuks. Ai tarkvara teeb selle kiirelt mugaval ja täpselt. Ning annab sulle suured võimalused erinevate parameetrite kogumiseks.

 • Võrdlus külastajad vs kassa -  kui palju reaalselt külastab ja kui palju neist tegelikult oste sooritavad.

 • Külastuse tipptunnid -  määrate näiteks lahtioleku ajad või lisa müügikassad vastavalt külastatavuse tipphetkele.  

 • Ruumide täituvus ja külastajavoogude kontrollimine - pandeemiate ja grippi hooajal klientide piiramine või kontrollimine ruumis. Vabade koosolekuruumide nähtavus kiirete ja ootamatutele koosolekutele. 

 • Erilahendused tootjaga - API lahendused ruumide täituvuse informeerimine kodulehtedel: klient näeb restoranide, muuseumide külastajate arve reaalajas. Sedasi saab klient planeerida oma külastusi ja asutustel ei ole ülekoormust.

 • CO2 sensorid kontoritesse - inimeste arvu, niiskuse, ruumi temperatuuri ja CO2 mõõtmine aitab aru saada inimeste tujudest töökeskkonnas ning millal on vaja ruume õhutada, et töölised oleksid võimelised efektiivsemaks tööks.

 

Sisukord (vali siit kiirlink toodeteni):

 1. AI põhilised loendurid ja analüütika

 2. Kliendiloendurid (lihtsamad IR ja täisustatud 3D kaamera lahendused​​)

 3. Tark töökeskkond

Ai Loendurid

Remark maailma tippklass Ai põhised loendurid ja videoanalüütika

Novaver OÜ on suur au esindada Remark Holdings Ai ja masinaõppe seadmeid klientide ja külastajate loendamiseks kasutades ära teie turvakaamerate võrgustikku. Remark on ülemaailmne videoanalüüsi liider, millel on üks intelligentsemaid, usaldusväärsemaid ja kiiremaid tehisintellekti platvorme maailmas. Peakontor asub Las Vegases ja Ühendkuningriigis asuv uurimis- ja arenduskeskusega.

 • Kõrgelt hinnatud süvaõppepõhine täiustatud videoanalüütika.

 • NIST-is läänemaailma kõrgeim näotuvastus.

 • Reaalajas olukorrateadlikkus.

 • Täiustatud mürafiltreerimine.

 • Kohtuekspertiisi uurimisele sobilik.

 • Pilvepõhised või kohapealsed lahendused.

 • GDPR-iga ühilduv.

Kellele sobivad: tehased, kaubamajad, supermarketid, lennujaamad, rongijaamad, sadamad, hotellid, muuseumid ja väliüritused tänavatel ning riigiasutused. Vaata juurde YOUTUBEST!

Ai kaamera lahendused ettevõttele

Klintide loendus ruumides läbi
turvakaamerate.
Inimeste ja objektide tuvastus üritusel.
Rahvakontroll - mõõda tänavate läbikäidavust
Ai lahendus, mis kasutab olemas olevaid turvakaameraid, hoiad sedasi kokku riistvara pealt!

Lihtne olemasolevaid turvakaameraid ära kasutav AI lahenudus inimeste loendamiseks hoonetes sees ja tänavatel, ohukollete tuvastamaiseks hoonetes (tulekahjud jpm.) ja teadaanded, vanurite kukkumis teated haiglates, kakluste informeerimine EMOs, tööliste produktiivsuse jälgimine.

hiki vs remark.jpg

AI lihtne kaamera IP65 autode või inimeste loendamiseks

Tegemist ei ole turvakaameraga vaid kaameralahendus, mis on spetsiifiliselt välja arendatud loendus eesmärgiks. AI kaameral on sisseehitatud AI töötlemiskiip, mis suudab iseseisvalt lõpule viia sihtmärgi tuvastamise, jälgimise, loendamise ja lokaalse juhtimise. Seda saab kasutada inimeste voogude analüüsis, liiklusstatistikas, piirkondlikus juhtimises, ülekoormuskontrollis, saba tõrjes.

Kuvatõmmis 2023-12-22 203654.png
 • Sisseehitatud AI protsessor,

 • IP65 veekindel, saab kasutadvälitingimustes 5 kuni 50 meetri kaugusel tuvastus vahemik,

 • Loendamiseks saab seadistada 4 erinevat ala eraldi.

 • Sihtmärgi tuvastamine, jälgimine, loendamine.

 • Päikesevalgusevastane.

 • Konkreetsed eesmärgid õppimiseks- ja

 • kalibreerimiseks.

 • Funktsiooni: kaasa API ja protokollid.

 • Läätsede valik: 5mm (5-15m), 8mm (8-25m), 16mm (10-35m), 25mm (15-50m)

 • Töö temperatuur: -30 kuni +55 C IP 65

 • Voolutarve: 5v / 12v DC

 • Protsessor: ARM cortex A53 1.5GHz

 • Lääts: SONY IMX, 1/1.8” Progressive Scan CMOS

 • Resolutsioon: Põhivoog 3840×2160px, alamvoog 1280×720px. 

 • 10-30 kaadrit sekundis

 • Mõõdud: 185mm* 85mm*90mm

 • Formaadid: H265 / H264 / MJPEG

20200917141208_258.gif
20200917140024_456.gif
Kliendiloendur

IR kliendiloendurid ja 3D kaamerad

IR loendurid on odav ja samas töökindel alternatiiv, mis tahes loendus tehnoloogiale, nagu igal odavlahendusel on sellel omad puudused mida tasub arvesse võtta. Lisaks tehnoloogia lubab neid kasutada ainult ustel ja kiir on horisontaalselt! 90-99% täpsuseks
peaks kasutama AI või 3D Stereo kaameraid (IR seadmetest all pool). 

IR seadmed ühe kiirega on odavad, aga paremad kui uste vahel on suur läbilastavus nagu kaubamajade poed või üritused. 

IR seadmed mis on kahe lugemisega on mõeldud olukorda kus on mitu ust või lihtsalt soov eraldada sisse ja välja liikumised. See seade sobib rohkem rahulikumatesse olukordadesse, kus inimesed ei liiga massiliselt. Kahe suunaline lugemisel töötavad kaks IR silma ja protsessimis aeg on natukene aeglasem. 

IR inimeste loendur ekraaniga - Mini versioon (ühe suunaline lugemine)

IR inimeste loendur ekraaniga. Seaded näitavad sisenejate ja väljujate arvu eraldi või koos.

micro-People-Counter---Display.jpg

Lihtne kahesuunaline mikroandur võimaldab lugeda liikumist kuni 5m vahemaaga. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele. Mündi suurune patarei kestab kuni 1 aasta. Seadmete joondamis funktsioon ja nullimine magnetiga.  Eriliseks teeb selle anduri väiksed mõõdud 85x53x16mm. Sensorit saab kasutada nii kaupluste väravates ja ideaalne kõrgus on rinna või õlgade kõrgusel. See andur töötab ka läbi klaasi! Nõrgem kui teised!

inimesteloendur---ekraaniga.jpg

Lihtne kahesuunaline andur võimaldab lugeda liikumist kuni 10m vahemaaga. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele ning patareid kestavad 1 kuni 4 aastat. See lahendus ei vaja eraldi tarkvara ning kõik informatsioon on loetav otse ekraanilt. Sensoril on müramaandus ning võimalik ka kasutada kaupluste turvaväravate küljes. Soovitav paigalduskõrgus on inimese rinna kõrgusel.

IR inimeste loendur USB'ga + TASUTA tarkvara Seade näitab sisenejate ja väljujate arvu eraldi.

inimesteloendur-USB.jpg

Lihtne kahesuunaline andur võimaldab lugeda liikumist kuni 8m vahemaaga. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele ning patareid kestavad u. 1 aastat. See lahendusega on kaasas lihtne TASUTA tarkvara (andmed 1 tunni täpsusega) ning kõik informatsioon on alla laetav USB pulgale (FAT või FAT32), CSV fail (kaasas). Sensoril on müramaandus, võimalik ka kasutada kaupluste turvaväravate küljes ja töötab läbi klaasi. Soovitav paigalduskõrgus on inimese rinna kõrgusel 1.25-1.45m kuid töötab ka madalamalt kui vaja arvestada lastega.

IR inimeste loendur ekraani ja USB'ga + TASUTA tarkvara Seade näitab sisenejate ja väljujate arvu eraldi.

Kliendi-loendur-IR-ekraan+USB+tasuta-tarkvara-sisse-ja-välja-lugemine.jpg

Lihtne kahesuunaline andur võimaldab lugeda liikumist kuni 8m vahemaaga. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele ning patareid kestavad u. 1 aastat. See lahendusega on kaasas lihtne TASUTA tarkvara (andmed 1 tunni täpsusega) ning kõik informatsioon on loetav otse ekraanilt või alla laetav USB pulgale (FAT või FAT32). Ning informatsioon on vaadatav tarkvarast 1 tunni täpsusega. Sensoril on müramaandus, võimalik ka kasutada kaupluste turvaväravate küljes ja töötab läbi klaasi. Soovitav paigalduskõrgus on inimese rinna kõrgusel 1.25-1.45m kuid töötab ka madalamalt kui vaja arvestada lastega.

IR inimeste loendur juhtmevaba +  litsentsiga pilvetarkvara. Seade näitab sisenejate ja väljujate arvu eraldi.

inimesteloendur-3G.jpg

Juhtmevaba kahesuunaline andur võimaldab lugeda liikumist kuni 8m vahemaaga. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele ning patareid kestavad kuni 1 aasta. See lahendus vajab tarkvara ning kogu informatsioon kuvatakse lihtsalt kasutavas tarkavaras ja info reaalajas minuti täpsusega. Sensoril on müramaandus ning võimalik ka kasutada kaupluste turvaväravate küljes või samaaegselt IR kiirega automaatsete uste süsteemide juures. Nagu eelnevad mudelid töötab ka läbi klaasi ja kirka pleksi. Veekindel IP54 versioon on ka saadaval!

IR inimeste loendur ekraaniga Seade näitab sisenejate ja väljujate arvu eraldi või võimalik sisenejad ja väljujad kokku.
IP54 versioonid

IMG_20220613_102601.jpg

Lihtne kahesuunaline andur võimaldab lugeda liikumist kuni 10m vahemaaga koos ilmastikukaitsega IP 54. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele ning patareid kestavad 1. See lahendus ei vaja eraldi tarkvara ning kõik informatsioon on loetav otse ekraanilt. Sensoril on müramaandus ning võimalik ka kasutada kaupluste turvaväravate küljes. Soovitav paigalduskõrgus on inimese rinna kõrgusel. Sobivad väliürituste jaoks ja ajutiste installatsioonide jaoks.

Kliendiloendur IR - WiFi - nutitelefoniga kasutatav

Kliendiloendur LCD + USB (odav versioon)

Kliendiloemdur IR - wiFi ja nutitelefon.jpg
Kliendiloemdur IR - wiFi ja nutitelefon 3.jpg

See infrapuna inimeste loendur (WIFI versioon) on väikese suurusega ja akutoitega. Andmed saab WIFI kaudu automaatselt pilve üles laadida. See integreerib valikuks kaks töörežiimi: eraldiseisev ja võrk. Parameetrite seadistusi ja andmete sirvimist saab teha nutitelefoni kaudu.

Kliendiloemdur-IR-mini---LCD-ja-USB-mini-1.jpg

Inimeste infrapunaloendur põhineb paaris-infrapunaanduril, mis võimaldab lugeda inimesi sisse või välja, andmeid saab kontrollida otse LCD-ekraanilt või alla laadida USB abil.

 

Eelised:

 • 1-10m laiaulatuslik tuvastamine;

 • Suunaandmed;

 • Juhtmeid pole, lihtne paigaldada;

 • LCD-ekraan, andmete lihtne kontrollimine;

 • USB port andmete allalaadimiseks;

 • Tugev valgusevastane võime;

 • Välistatud õõtshoobade segamine;

 • Kõik ühes süsteemis;

Kliendiloendur IR - LCD + andmed all USB'ga

Kliendiloemdur-IR-mini---ekraan-ja-USB-1.png

Infrapuna-suunaline inimeste loendur on edasiarendus inimliikluse loendamiseks, tuvastusandur Vastuvõtja saab lugeda ja saata andmeid otse arvutisse USB-kaabli kaudu, tõeline traadita installimine ja lihtne kasutada.

Eelised: 

 • 1-40m laiaulatuslik tuvastamine;

 • Suunaarvestus sisse & välja;

 • Juhtmeid pole, lihtne paigaldada;

 • LCD-ekraan, andmete lihtne kontrollimine;

 • Spetsiaalne võrgutarkvara kauplusekettide jaoks;

 • Tasuta API süsteemi integreerimiseks;

 • Tugev valgusevastane võime;

 • Välistada õõtshoobade segamine;

 • Kõik ühes süsteemis.

Kliendiloendur IR - LCD + andmed pilve

Kliendiloemdur IR mini - ekraan ja USB 4.jpg

Infrapuna-suunaline inimeste loendur on edasiarendus inimliikluse loendamiseks, tuvastusandur Vastuvõtja saab lugeda ja saata andmeid otse otse pilve.

Eelised: 

 • 1-40m laiaulatuslik tuvastamine;

 • Suunaarvestus sisse & välja;

 • Juhtmeid pole, lihtne paigaldada;

 • LCD-ekraan, andmete lihtne kontrollimine;

 • Spetsiaalne võrgutarkvara kauplusekettide jaoks;

 • Tasuta API süsteemi integreerimiseks;

 • Tugev valgusevastane võime;

 • Välistada õõtshoobade segamine;

 • Kõik ühes süsteemis.

Kliendiloendur IR - LCD + andmed arvutisse

Kliendiloemdur IR mini - ekraan ja USB 4.jpg

Infrapuna-suunaline inimeste loendur on edasiarendus inimliikluse loendamiseks, tuvastusandur Vastuvõtja saab lugeda ja saata andmeid otse arvutisse.

Eelised: 

 • 1-40m laiaulatuslik tuvastamine;

 • Suunaarvestus sisse & välja;

 • Juhtmeid pole, lihtne paigaldada;

 • LCD-ekraan, andmete lihtne kontrollimine;

 • Spetsiaalne võrgutarkvara kauplusekettide jaoks;

 • Tasuta API süsteemi integreerimiseks;

 • Tugev valgusevastane võime;

 • Välistada õõtshoobade segamine;

 • Kõik ühes süsteemis.

Inimeste ja klientide lugemine, vertikaalne lahendus:

3D inimeste loendur RJ45, POE + litsentsiga tarkvara (mitme suunaline lugemine)

stereo-kaamera-2d---1.jpg

See 3D stereo tehnoloogial põhinev kaamera, võib paigalda kuni 6m (saadaval ka kaamerad kõrgemateks installatsioonideks) kõrgusele ukseava kohale või lakke. Kaamera on soovitav kasutada ettevõttel kus on suurem läbikäidavus nagu näiteks: kaubamajad, lennujaamad, rongijaamad, bussijaamad, kinod, muuseumid jne.

Kaamera funktsioonid: lai kuvamis ja lugemis ala, loetava ala inimeste tihedus, soojus ja kõrgus kaardistus, kuni 9 sensor-kaamerat võimalik liita ühte süsteemi. Erinevad privaatsus astmed salvestamisel ja info kogumisel. Informatsioon salvestatud EU serveris. 

3D inimeste loendur RJ45, POE + TASUTA tarkvara (mitme suunaline lugemine)

stereo-kaamera-3d-2.jpg

See 3D stereo visuaal tehnoloogial põhinev kaamera võib paigalda kuni 1.8 kuni 4.8m ja 4-7m kõrgusele ukseava kohale või lakke. Kaamera tarkvara kuvab jooned ning loendab neist joontest üle liikuvaid inimesi. Loendus joonte kuvamist on võimalik muuta vastavalt kliendi vajadustele.

Kaamera funktsioonid: kahesuunaline mõõtmine, kuni 8 sensor-kaamerat võimalik liita ühte süsteemi, võimalus ignoreerida U pöördeid, kiire andme edastus serverisse ja loetav tarkvarast.

3D kaameraga, ühistranspordi külastajate loendamine.
Lisaks liidestus võimalused tarkvaradega!

Kliendiloendur-2D-ja-3D-ühistransporti.png
Kliendiloendur-2D-ja-3D-ühistransporti 3.webp

Reisijate loendurid on laialdaselt kasutusel: bussides, rongides, metroodes ja muudes ühistranspordivahendites.

 

Kahe kaamera sügavusalgoritm viib läbi reisija kõrguse ja liikumistrajektoori dünaamilise tuvastamise ning annab omakorda suhteliselt suure täpsusega reaalajas reisijatevoo andmeid.  RS45 või RS485 võimaldab integratsiooni ja andmete jagamiseks kolmandate osapoolte seadmetega. Mis on suurepärane lahendus, kui peatarkvaraga liidestus on oluline.

Kaamera funktsioonid:
● Sisseehitatud pildi värinavastane algoritm, tugev keskkonnaga kohanemisvõime;

● Algoritmi korrigeerimise funktsioon, adaptiivne objektiivinurk, fookuse teave, mis võimaldab horisontaalsuunas teatud nurga all kallutada;

● Loendamise täpsust ei mõjuta reisija kehakuju, riietuse värv, juuksevärv, müts ja sall jne.

● Loendamise täpsust ei mõjuta kõrvuti mööduvad reisijad;

● Kui käivitustingimuseks on bussiukse lüliti olek, hakkab see loendama, kui uks avatakse, salvestab reaalajas statistilisi andmeid ja lõpetab loendamise, kui uks suletakse;

● Omab tugevat mastaapsust ja teisaldatavust, saab paigaldada vastavalt sõiduki uste arvule;

● Kaamerat ei mõjuta figuurivarjud ega -varjud, ei mõjuta välisvalgus, aktiveerib öösel automaatselt infrapuna täitevalguse, et saavutada sama tuvastamise täpsus;

● Lihtne paigaldada, toetab 180° paigaldust.

Kliendiloemdur-IR---2D-laekaamera-+-tarkvara-3.png

See 2D kaamera süsteem põhineb lakke paigaldatud kaameraandurist, mis loendab inimesi sisse ja välja, tuvastades inimeste pea ja õla, andmeid saab Etherneti kaudu otse serverisse üles laadida.

 

 

 • Kõrge täpsusaste, kuni 96%

 • Suunaandmed – sisse ja välja

 • Võrgutarkvara saadaval

 • API-d integreerimiseks 

 • Ainus-arvuline tehnika

 • WiFi/POE ühendus on saadaval

 • Reaalajas andmed

Tark töökeskkond

Tark töökeskkond ja tark hoone

Ruumide täituvuse kontroll (offline ja IoT)

järiekorra-komplekt.jpg

See seade on oluline kui on vaja kontrollida ruumide täiavust olgu sees siis grippi hooaeg, pandeemia või lihtsalt vajadus kontrollida inimeste arvu ühes ruumis. Kui hoonesse/ruumi on lubatud maksimaalne arv inimesi, siis saab sissepääsu piirata kuni vajalik viisakalt kasutades selleks ekraani.

Lisavõimalused


Täituvuse põhjal on ajajooksul võimalik arvutada ka keskmine aeg, mis inimene veetis ruumis või hoones. Saab kindlaks määrata või ennustada võimalikke järjekordasi ja ooteaegasid kassades.

 

Kus seda kasutatakse

 

 • Õppekohad / raamatukogud;

 • Klassiruumid;

 • Kauplused ja supermarketid;

 • Ärihooned ja kontorid;

 • Muuseumid;

 • Sündmused ja suurüritused

Ruumide täituvus ja liikumine

Loendur-IR-lagi.jpg

Tänapäeva ettevõtluses on järjest olulisemad targad lahendused, mitte ainult muuta meie elu mugavaks vaid aidata säästa raha! Teadmised aitavad vähendada energiaraiskamist, parandada töö efektiivsust. Vähese täituvuse korral saab kütet alandada või tõsta. Kontori hõivatuse loenduri esitatud andmete saab ruume ventileerida. Hõivatuse loendur saab hoonetest ülevaate, vaadates, kui palju inimesi ruumis on ja kus nad liiguvad. See kasulik teave näiteks raamatukogudele, ülikoolidele ja kontoritele. Ruume saab optimaalselt kasutada, kulusid kokku hoida ja tööd efektiivsemalt teha. Näiteks ei pea koristusmeeskond ruume koristama mida ei ole kasutatud. Kui ruume ei kasutata, ei pea neid koristama. Nad võivad isegi näha, mis ruumid on olnud kasutuses, millised mitte!

Plug and Play

Madala võimsusega sidetehnoloogiad, nagu LTE, LoRaWAN, EnOcean jne, võimaldavad Plug & Play installida Office Occupancy loenduri.

solution-444x484x0x0x444x484x1605388011.png

Tööliste meeleolu kontroll ja ventilatsioon (IoT)

CO2 andur siseruumidesse, tööliste meeleolu jälgimiseks. Seade annab sulle teada: CO2, temperatuuri, niiskuse olemasolust.

Tehnilised andmed:


Toiteallikas:  2x 3,6V liitiumakut

IoT suhtlus: LoRaWan või NB-IoT

Aku kestvus: 1 aasta

Mõõtmed: 88x88x25mm

Värv/materjal: valge hall / ABS

Seadistamine: USB

Monitoorimis äpp (valikuline)

Kuidas teha kindlaks, kas ruum, kus töötate, on piisavalt hästi ventileeritud? CO2, temperatuuri, niiskuse taseme mõõtmine annab teile hea ülevaate sellest. Kui kasutate meie mugavusandurit koos monitooringu rakendusega, antakse teile nõu, millal ventileerida.

 

Enamikul juhtudel piisab ukse või akna avamisest, et töökohale pääseks värske õhk.

Plug & Play

Asetage patareid, skannige QR-kood ja alustage oma keskkonnatasemete lugemist.

202012241050465b482a02a98e48369cea298e3275d507.webp
bottom of page