top of page

OÜ Novaver kliendiloendus lahendused väikeettevõtetele, jaekuplustesse ja avalikku ruumi!

Kui internetis on kerge liiklust monitoorida ja saada tagasisidet klientidest ning külastajatest, siis füüsilises maailmas on asjad keerulisemad. Edukad ettevõtted on juba tänaseks aru saanud kui tähtis on informatsioon, et langetada õigeid otsuseid. Täpsetel andmetel põhinevaid otsuseid ja ümberkorraldused tagavad eelise konkurentide ees ning suurendavad läbimüüki. 

 

Mõningad näited:

 • Üldine külastajate arv - võimalus mõõta uute müügi ja reklaamistrateegiate edukust või hinnata asutuse laienemis potentsiaali. Kuidas väli või interneti/sotsiaalmeedia reklaamid tegelikult mõjutavad külastusi füüsilistesse poodidesse või asutustesse.

 • Klientide liikumised ja käitumis harjumused läbi Ai seadmete - õpi tundma oma kliente ja nende harjumusi!

 • Avaliku ruumi ja üritustel inimeste loendamine - sel kus IR ja 3D loendurid jäävad hätta, tulevad turvakaamerate põhised seadmed kasuks. Ai tarkvara teeb selle kiirelt mugaval ja täpselt. Ning annab sulle suured võimalused erinevate parameetrite kogumiseks.

 • Võrdlus külastajad vs kassa -  kui palju reaalselt külastab ja kui palju neist tegelikult oste sooritavad.

 • Külastuse tipptunnid -  määrate näiteks lahtioleku ajad või lisa müügikassad vastavalt külastatavuse tipphetkele.  

 • Ruumide täituvus ja külastajavoogude kontrollimine - pandeemiate ja grippi hooajal klientide piiramine või kontrollimine ruumis. Vabade koosolekuruumide nähtavus kiirete ja ootamatutele koosolekutele. 

 • Erilahendused tootjaga - API lahendused ruumide täituvuse informeerimine kodulehtedel: klient näeb restoranide, muuseumide külastajate arve reaalajas. Sedasi saab klient planeerida oma külastusi ja asutustel ei ole ülekoormust.

 • CO2 sensorid kontoritesse - inimeste arvu, niiskuse, ruumi temperatuuri ja CO2 mõõtmine aitab aru saada inimeste tujudest töökeskkonnas ning millal on vaja ruume õhutada, et töölised oleksid võimelised efektiivsemaks tööks.

 

Sisukord (vali siit kiirlink toodeteni):

 1. AI põhilised loendurid ja analüütika

 2. Kliendiloendurid (lihtsamad IR ja täisustatud 3D kaamera lahendused​​

 3. Tark töökeskkond

 

Ai Loendurid

Remark maailma tippklass Ai põhised loendurid ja videoanalüütika

Novaver OÜ on suur au esindada Remark Holdings Ai ja masinaõppe seadmeid klientide ja külastajate loendamiseks kasutades ära teie turvakaamerate võrgustikku. Remark on ülemaailmne videoanalüüsi liider, millel on üks intelligentsemaid, usaldusväärsemaid ja kiiremaid tehisintellekti platvorme maailmas. Peakontor asub Las Vegases ja Ühendkuningriigis asuv uurimis- ja arenduskeskusega.

 • Kõrgelt hinnatud süvaõppepõhine täiustatud videoanalüütika.

 • NIST-is läänemaailma kõrgeim näotuvastus.

 • Reaalajas olukorrateadlikkus.

 • Täiustatud mürafiltreerimine.

 • Kohtuekspertiisi uurimisele sobilik.

 • Pilvepõhised või kohapealsed lahendused.

 • GDPR-iga ühilduv.

Kellele sobivad: tehased, kaubamajad, supermarketid, lennujaamad, rongijaamad, sadamad, hotellid, muuseumid ja väliüritused tänavatel ning riigiasutused. 

Ai kaamera lahendused ettevõttele

Klintide loendus ruumides läbi
turvakaamerate.
Inimeste ja objektide tuvastus.
Klintide loendus avalikel üritustel.
Unustatud või tahtlikult jäetud asjade tuvastus ja teavitus.
Klientide kukumiste tuvastamine ja teavitus.
Tööülesannete täitmise jälgimine ja efektiivus
Ai lahendus, mis kasutab turvakaameraid

Lihtne turvakaameraid ära kasutav lahenudus klientide loendamiseks

Klientide loendamine - sisenemised ja väljumised, saad lihtsalt ja mugavalt teada, mille ja kui palju inimesi sind külastavad. Saad määrata loetavad alad ja sisse ning välja liikumis kohad. Saadava väikestesse -, keskmistesse- ja suurtesse ruumidesse ning väliüritustele/tänavatele. 

Jaekaubandus ja avalikud ruumid

 • Klientide loendamine - sisenemised ja väljumised, saad lihtsalt ja mugavalt teada, mille ja kui palju inimesi sind külastavad

 • Poodide/ruumide püüdmis informatsioon - vaata kuhu liiguvad sinu kliendid esimesena.

 • Oleku alad - vaata kus veedavad sinu kliendid ja külastajad oma aega, et hinnata reklaamide ja info paigaldust piirkonda.

 • Teenuse ootajad - saad teada kui efektiivne on sinu teenindus või kui kaua peavad kliendid järjekorras ootama.

 • Soojuskaart (liikumised) - klientide liikumine müügisaalides, võib olla on vajalik inimeste liikumist muuta kaupluses/avalikus ruumis.

 • Soojuskaart (populaarsed kohad) - saad teada mille vastu sinu kliendid kõige rohkem huvi tunnevad kaupluses see või väljas.

 • Alade vaheline liikumine - võimaldab hinnata klientide käitumisharjumusi, näiteks kaubamajades kust ja kuhu sinu kliendid liiguvad. 

 • Soo äratundmine - sinu klientide soo äratundmine võimaldab paremat tootevalikut ja reklaame, mis suurendab käivet.

 • Vanuse määramine - klientide vanusegrupid võimaldab paremat toorevalikut ja reklaame sinu klientidele, mis suurendab käivet.

 • Tööliste välja arvamine - tarkvara arvab töölised välja, mis annab täpse klientide arvu ilma, et peaks muretsema, et töölised rikuvad statistika.

Lisavõimalused ettevõtetele:

 • Väljapandud kauba asukohad - klientide poolt valesti tagasi pandud toodete tuvastamine.

 • Asjade maha jätmise tuvastamine - võimalik tuvastada maha unustatud või tahtlikud hüljatud asjad. Võimalik vahend ka terrorismi vastu!

 • Kukumiste ja õnnetuste tuvastamine - kas tööline/klient kukub ja vajab abi või ennetada suitsu ja tulekollete tekkimisi.

 • Tööülesannete jälgimine ja kontroll - määra ülesanded ja teavitus kui ülesanne pole piisavalt efektiivselt täidetud.

 • Graffiti ja vandalism - tuvastab graffiti ja vandalismi aktid ettevõtte vastu ning informatsioon võimalikuks kiireks tabamiseks.

Ai kaamera lahendused riigiasutustele

Maanteede läbivuse mõõtmine
Autode äratundmine läbi turvakaamerate
Avaliku kogunemiste ja ohtude tuvastamine ning reaalajas hoiatused
Kakluste tuvastamine ja teavitused
Tuelakahjude tuvastamine ja teavitused
Vandalismi tuvastamine ja teavitused
Võta meiega ühendust ja arutame projekti vajadused koos läbi
info@novaver.eu
Kliendiloendur

Kliendiloendurid

Inimeste ja klientide lugemine horisontaal lahendus:

IR inimeste loendur ekraaniga - Mini versioon (ühe suunaline lugemine)

IR inimeste loendur ekraaniga. Seaded näitavad sisenejate ja väljujate arvu eraldi või koos.

micro-People-Counter---Display.jpg

Lihtne kahesuunaline mikroandur võimaldab lugeda liikumist kuni 5m vahemaaga. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele. Mündi suurune patarei kestab kuni 1 aasta. Seadmete joondamis funktsioon ja nullimine magnetiga.  Eriliseks teeb selle anduri väiksed mõõdud 85x53x16mm. Sensorit saab kasutada nii kaupluste väravates ja ideaalne kõrgus on rinna või õlgade kõrgusel. See andur töötab ka läbi klaasi! Nõrgem kui teised!

inimesteloendur---ekraaniga.jpg

Lihtne kahesuunaline andur võimaldab lugeda liikumist kuni 10m vahemaaga. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele ning patareid kestavad 1 kuni 4 aastat. See lahendus ei vaja eraldi tarkvara ning kõik informatsioon on loetav otse ekraanilt. Sensoril on müramaandus ning võimalik ka kasutada kaupluste turvaväravate küljes. Soovitav paigalduskõrgus on inimese rinna kõrgusel.

IR inimeste loendur USB'ga + TASUTA tarkvara Seade näitab sisenejate ja väljujate arvu eraldi.

inimesteloendur-USB.jpg

Lihtne kahesuunaline andur võimaldab lugeda liikumist kuni 8m vahemaaga. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele ning patareid kestavad u. 1 aastat. See lahendusega on kaasas lihtne TASUTA tarkvara (andmed 1 tunni täpsusega) ning kõik informatsioon on alla laetav USB pulgale (FAT või FAT32), CSV fail (kaasas). Sensoril on müramaandus, võimalik ka kasutada kaupluste turvaväravate küljes ja töötab läbi klaasi. Soovitav paigalduskõrgus on inimese rinna kõrgusel 1.25-1.45m kuid töötab ka madalamalt kui vaja arvestada lastega.

IR inimeste loendur ekraani ja USB'ga + TASUTA tarkvara Seade näitab sisenejate ja väljujate arvu eraldi.

Kliendi-loendur-IR-ekraan+USB+tasuta-tarkvara-sisse-ja-välja-lugemine.jpg

Lihtne kahesuunaline andur võimaldab lugeda liikumist kuni 8m vahemaaga. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele ning patareid kestavad u. 1 aastat. See lahendusega on kaasas lihtne TASUTA tarkvara (andmed 1 tunni täpsusega) ning kõik informatsioon on loetav otse ekraanilt või alla laetav USB pulgale (FAT või FAT32). Ning informatsioon on vaadatav tarkvarast 1 tunni täpsusega. Sensoril on müramaandus, võimalik ka kasutada kaupluste turvaväravate küljes ja töötab läbi klaasi. Soovitav paigalduskõrgus on inimese rinna kõrgusel 1.25-1.45m kuid töötab ka madalamalt kui vaja arvestada lastega.

IR inimeste loendur juhtmevaba +  litsentsiga pilvetarkvara. Seade näitab sisenejate ja väljujate arvu eraldi.

inimesteloendur-3G.jpg

Juhtmevaba kahesuunaline andur võimaldab lugeda liikumist kuni 8m vahemaaga. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele ning patareid kestavad kuni 1 aasta. See lahendus vajab tarkvara ning kogu informatsioon kuvatakse lihtsalt kasutavas tarkavaras ja info reaalajas minuti täpsusega. Sensoril on müramaandus ning võimalik ka kasutada kaupluste turvaväravate küljes või samaaegselt IR kiirega automaatsete uste süsteemide juures. Nagu eelnevad mudelid töötab ka läbi klaasi ja kirka pleksi. Veekindel IP54 versioon on ka saadaval!

IR inimeste loendur ekraaniga Seade näitab sisenejate ja väljujate arvu eraldi või võimalik sisenejad ja väljujad kokku.
IP54 versioonid

IMG_20220613_102601.jpg

Lihtne kahesuunaline andur võimaldab lugeda liikumist kuni 10m vahemaaga koos ilmastikukaitsega IP 54. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele ning patareid kestavad 1. See lahendus ei vaja eraldi tarkvara ning kõik informatsioon on loetav otse ekraanilt. Sensoril on müramaandus ning võimalik ka kasutada kaupluste turvaväravate küljes. Soovitav paigalduskõrgus on inimese rinna kõrgusel. Sobivad väliürituste jaoks ja ajutiste installatsioonide jaoks.

Inimeste ja klientide lugemine, vertikaalne lahendus:

3D inimeste loendur RJ45, POE + litsentsiga tarkvara (mitme suunaline lugemine)

3D inimeste loendur RJ45, POE + TASUTA tarkvara (mitme suunaline lugemine)

stereo-kaamera-2d---1.jpg

See 3D stereo tehnoloogial põhinev kaamera, võib paigalda kuni 6m (saadaval ka kaamerad kõrgemateks installatsioonideks) kõrgusele ukseava kohale või lakke. Kaamera on soovitav kasutada ettevõttel kus on suurem läbikäidavus nagu näiteks: kaubamajad, lennujaamad, rongijaamad, bussijaamad, kinod, muuseumid jne.

Kaamera funktsioonid: lai kuvamis ja lugemis ala, loetava ala inimeste tihedus, soojus ja kõrgus kaardistus, kuni 9 sensor-kaamerat võimalik liita ühte süsteemi. Erinevad privaatsus astmed salvestamisel ja info kogumisel. Informatsioon salvestatud EU serveris. 

stereo-kaamera-3d-2.jpg

See 3D stereo visuaal tehnoloogial põhinev kaamera võib paigalda kuni 1.8 kuni 4.8m ja 4-7m kõrgusele ukseava kohale või lakke. Kaamera tarkvara kuvab jooned ning loendab neist joontest üle liikuvaid inimesi. Loendus joonte kuvamist on võimalik muuta vastavalt kliendi vajadustele.

Kaamera funktsioonid: kahesuunaline mõõtmine, kuni 8 sensor-kaamerat võimalik liita ühte süsteemi, võimalus ignoreerida U pöördeid, kiire andme edastus serverisse ja loetav tarkvarast.

Tark töökeskkond

Tark töökeskkond ja tark hoone

Ruumide täituvuse kontroll (offline ja IoT)

järiekorra-komplekt.jpg

See seade on oluline kui on vaja kontrollida ruumide täiavust olgu sees siis grippi hooaeg, pandeemia või lihtsalt vajadus kontrollida inimeste arvu ühes ruumis. Kui hoonesse/ruumi on lubatud maksimaalne arv inimesi, siis saab sissepääsu piirata kuni vajalik viisakalt kasutades selleks ekraani.

Lisavõimalused


Täituvuse põhjal on ajajooksul võimalik arvutada ka keskmine aeg, mis inimene veetis ruumis või hoones. Saab kindlaks määrata või ennustada võimalikke järjekordasi ja ooteaegasid kassades.

 

Kus seda kasutatakse

 

 • Õppekohad / raamatukogud;

 • Klassiruumid;

 • Kauplused ja supermarketid;

 • Ärihooned ja kontorid;

 • Muuseumid;

 • Sündmused ja suurüritused

solution-444x484x0x0x444x484x1605388011.png

Tööliste meeleolu kontroll ja ventilatsioon (IoT)

CO2 andur siseruumidesse, tööliste meeleolu jälgimiseks. Seade annab sulle teada: CO2, temperatuuri, niiskuse olemasolust.

Tehnilised andmed:


Toiteallikas:  2x 3,6V liitiumakut

IoT suhtlus: LoRaWan või NB-IoT

Aku kestvus: 1 aasta

Mõõtmed: 88x88x25mm

Värv/materjal: valge hall / ABS

Seadistamine: USB

Monitoorimis äpp (valikuline)

Kuidas teha kindlaks, kas ruum, kus töötate, on piisavalt hästi ventileeritud? CO2, temperatuuri, niiskuse taseme mõõtmine annab teile hea ülevaate sellest. Kui kasutate meie mugavusandurit koos monitooringu rakendusega, antakse teile nõu, millal ventileerida.

 

Enamikul juhtudel piisab ukse või akna avamisest, et töökohale pääseks värske õhk.

Plug & Play

Asetage patareid, skannige QR-kood ja alustage oma keskkonnatasemete lugemist.

Ruumide täituvus ja liikumine

Loendur-IR-lagi.jpg

Tänapäeva ettevõtluses on järjest olulisemad targad lahendused, mitte ainult muuta meie elu mugavaks vaid aidata säästa raha! Teadmised aitavad vähendada energiaraiskamist, parandada töö efektiivsust. Vähese täituvuse korral saab kütet alandada või tõsta. Kontori hõivatuse loenduri esitatud andmete saab ruume ventileerida. Hõivatuse loendur saab hoonetest ülevaate, vaadates, kui palju inimesi ruumis on ja kus nad liiguvad. See kasulik teave näiteks raamatukogudele, ülikoolidele ja kontoritele. Ruume saab optimaalselt kasutada, kulusid kokku hoida ja tööd efektiivsemalt teha. Näiteks ei pea koristusmeeskond ruume koristama mida ei ole kasutatud. Kui ruume ei kasutata, ei pea neid koristama. Nad võivad isegi näha, mis ruumid on olnud kasutuses, millised mitte!

Plug and Play

Madala võimsusega sidetehnoloogiad, nagu LTE, LoRaWAN, EnOcean jne, võimaldavad Plug & Play installida Office Occupancy loenduri.

People-Counter-White-555x555x0x0x555x555x1567499663.png

IoT kliendiloendurid tarka kontorisse

People Counter töötab horisontaalse infrapuna (IR) tehnoloogiaga. Kaamerat ega isikuandmeid ei kasutata, mis tähendab, et teil ei ole Euroopa GDPR-iga probleeme.

 

Tehnilised andmed:

Toiteallikas: 2x 1,5V leelispatareid

IoT suhtlus: A-klassi LoRaWAN, NB-IoT, EnOcean

IR loendamine: : max 8 meetrit.

Aku kestvus: umbes 1 aasta

Mõõtmed: 116x69x22mm

Värv/materjal: valge / ABS

Seadistamine: NFC (Androidi rakendus).

bottom of page