top of page

Ettevõte peamine suund on ekraanide, ekraanilisade

ja valdkonnaga seotud arhitektuurilahenduste rent, hulgi- ning jaemüük. Oma tooted ja teenused oleme suunanud Eesti ettevõtetele. Selleks teeme koostööd juba aastast 2015 paljute nõustajate, brändide ja tehastega, ainuesindame mitmeid brände Eestis. Meie eesmärk on pakkuda traditsioonilisi ja innovaatilisi ekraanilahendusi ning aidata luua uudseid AV loovlahendusi.  

 

OÜ Novaver meeskond teeb koostööd kohalike professionaalsete ettevõtetega, et tagada ka vajadusel toodete transport ja installerimine.

R & D: 

Ettevõte kasutab 40% tulust, testida ja katsetada innovaatilisi tooteid, eesmärgiga arendada tootesari mida võimalik toota Eestis ja eksportida väljaspoole Eestit. Iga ost mida sooritad OÜ Novaveris aitab arendada Eesti tagasihoidlikku AV valdkonda.

Valdkonnad millele keskendume:

  • Läbipaistvate LCD'ga ekraanitulbad, lauad, muuseumi- ja müügivitriinid.

  • Targad bussijaamad

Meedia:

Meie suurimateks klientideks on olnud Eesti Riik ja Tornimäe Ärikeskus

Suurim meediakajastus: ETV otseülekanne ERM'i avamispeolt. Video vaatamiseks mine siia!

Tere kallid kliendid ja partnerid!

Minu nimi on Rainer Saar, olen projektijuht ja juhatuse liige OÜ Novaveris. Meie perekonnas hakkas huvi ekraanide vastu juba 50 datel kui minu vanaisa Elmar Saar alustas tööd rändkinomehaanikuna. Tuues suurfilmid Eesti küladesse, liikumiseks ainult hobune  ja vanker. 

 

Sarnaselt vanaisale on minu soov tuua rahuldust ja rõõmu, aga seda Eesti ettevõtetele. Erinevalt kinotehnikale pakume meie selleks meelelahutus-, koostöö-, haridus-, info- ja reklaamekraane. Oma töökarjääri jooksul olen tutvunud erinevate valdkondadega, alustades tööstusest kuni loovdisaineriteni ning üles ehitanud agentide võrgustiku 10 aasia riigis. Need kogemused on andnud mulle suured eelised  ja võimalused projektijuhina.

Teeme oma klientide ja partneritega lähedaselt koostööd, sest ainult üheskoos saame koostada edukaid projekte, mis vastavad nõuetele ja vajadustele. 

Kui teil on AV projekt või vajadus ekraanilahendustele, siis aitame ellu tuua teie visioonid!

info@novaver.eu | www.novaver.com | +372 58547887

bottom of page