top of page

Kioskite tarkvaraarendus

Novaver OÜ teeb koostööd Eesti tarkvaraarendajatega 3D Technologies R&D AS'st. Nende projektidesse kuuluvad sellised kliendid nagu NASA ja UN ning nende interaktiivsed majajuhid võib leida Eestist: Kaubamajakas (Pärnu), Tasku Keskuses (Tartu), Ülemiste ja Järve Keskustest (Tallinnas). 16+ aastat kogemust Euroopa, Ameerika ja Araabia turgudel on andnud erilise kogemustepagasi tarkvaraarendamiseks. Novaver OÜ kliendid saavad nüüd kioskid, interaktiivsed ekraanid ja tarkvaralahendused kõik ühest kohast!

Kirjuta meile: it@novaver.eu või +372 58 54 7887

Peamised tarkvaraarendused:

  • Interkatiivsed majajuhid, messijuhid ja müügisaalijuhid;

  • Registreerimised ja teavitused kioskist;

  • 3D mudeldamine ja visualiseerimine;

  • Muuseumite ja valdade esitlustarkvara;

  • Erilahenduste loomine ja integratsioonid;

  • Iseteenindus lahendused;

  • Tarkvara kasutusrendi võimalused.

Kioskite tarkvaraarendus ja majajuhid kaubanduskeskustele, haiglatele, ärihoonetele, messidele, haridusele, staadionitele ja korterhoonete kompleksidele!

Pärnu Kaubamajaka majajuhi arendustööd

Ettevõtetele on palju väljakutseid mida interkatiivne kiosk või ekraanutulp saab lahendada, selleks on erinevad iseteeninduslahendused. Alati ei pea oleme need seotud müügiga vaid aidata klientidel leida informatsiooni, teavitada kohalolekust, registreerida esimesel korrusel ilma et peaks liikuma selleks 5 korrusele või leida kiirelt ja lihtsalt asukohtasid. Näiteks saab kasutada selliseid majajuhte lisaks saalijuhtidena kaubamajades kus vahest 1 asja leidmine võib liiga ajakulukaks osutuda kliendile.

Majajuht ja majajuhi demo: kaubamajadesse, ärikeskustesse, haiglatesse, lennujaamadesse, sadamatesse, messidele ja haridusasutustele. Proovi demo ka SIIT  vaata kaarti i5 arvutiga ja vaata võimalustest SIIT (eng.)

Räägi meile oma vajadustest ja leiame ühiselt lahenduse it@novaver.eu

Kioskite tarkvara muusemitele ja turismikeskustesse!

Muuseumitel ei ole tähtis, et tarkvara oleks lihtsalt iseteenindus, oluline on põnev tarkvara, mis edastaks soovitud informatsiooni ajastu, piirkonna või esemeta kohta ning mängud ja viktoriinid teadmiste testimiseks. Meil on kogemused muuseumitega ning lihtne ja mugav lahendus, mis ei vaja kalleid riistavaralahendusi, 

Samuti nagu muuseumid vajavad valdade ja saarte turismikeskused informatsioonitarkvara, mis näitab asukohtasid, annab informatsiooni turismiväärtustest mida saab külastada. Sellised tarkvaralahendused võivad olla üleval sadamates, lennujaamades, bussijaamades ja turismikeskustes.

Narva Jõesuu koduloo muuseumi kioski ja tarkvara lahendus
Narva-Jõesuu koduloo muuseumi tarkvara loomine

Kioskite tarkvara gümnaasiumitele, ülikoolidele ja haridusasutustesse!

Education wayfinding solution | Haapsalu Kutsehariduskeskuse majajuht
Kiili_Gümnaasiumi_2D_Majajuht.JPG

Võib tulla üllatusena, et koolid, haridus- ja huvikeskused vajavad kioskite ja interaktiivsete ekraanide tarkvara, aga tänapäeval kus koolid kasvavad ja õpetajad ei jõua kõigega tegeleda, selleks pakkume lihtsat interaktiivset infotahvlit kus on kõik oluline kooli informatsioon üleval:

Kooli majajuht uutele õpilastele ja külalistele, õpetajate kontaktid, tunniplaanid ja huviringide informatsioon, koolibusside ajad, sööklate menüüd, kooli saavutused ja diplomid või tähtsamad sündmused koolimajas ja väljasõitude informatsioon jne.

Kioskite tarkvara meelelahutuskeskustes, loomaaedadesse ja teaduskeskustesse!

Nagu muusumite ja turismi tarkvaraarenduste puhul vajavad meelelahutusvaldkond oma lahendusi, eriti sellised organisatsioonid, mis asuvad mitmes hoones või ruum on täidetud paljute erinevate atraktsioonidega kus esmaskordsel kliendil võib raskustesi tekkida. Lisaks oluline informatsioon mida külastaja võib juurde vajada nagu majajuht ja iseteenindused nagu piletid. Võimalused mida kliendile pakkuda on tohutud ning parim lahendus tuleb kliendiga suhtlusest, kaardistades puudused mida soovitakse lahendada.

NASA-Kennedy-Centre / NASA Kennedy keskuse majajuht

Kui oled kaardistanud oma tarkvara ja riistavara vajadused, siis

Novaver OÜ meeskond aitab sul luua parima lahenduse!

it@novaver.eu

+372 58 54 7887

bottom of page