top of page

LCD ja OLED ekraanid igaks Eesti ettevõtte vajaduseks!

Ettevõtted vajavad tihti ekraane erinevateks vajadusteks. Vahest on selleks oluline hind, ekraani bränd ise või puhtalt kasutuspõhine vajadus. Nagu näiteks: video konverentsiks, reklaamideks, tööstuses, ilmastiku kaitsega jne. Kõrge heledusega ekraanid vaateaknetele või fassaadidele on alternatiiv ekraanitulpadele. Lisaks on alati suur huvi puuteekraanidele koolitahvliks või koosolekuruumides. Oleme välja vaadanud ekraanid igaks vajaduseks, mis on kvaliteetsed, erinevates hinnaklasside ning mida klient juba tunneb ja usaldab. Pakume neid brände ja nende tooteid projektipõhiselt!

Kirjelda oma vajadusi ja küsi hinnapakkumist: info@novaver.eu

Tööstusekraanid päringu põhjal ja Samsung ning LG on IP5X sertifitseeritud ekraanid!

Preemium

Preemium ekraanid

lfv9_main.jpg
Panasonic_logo_(Blue).svg.png

Panasonic professionaalse ekraanid

Jaapani ettevõte Panasonic on üks juhtivaid elektroonika tootjaid kelle professionaalsed ekraanide ja projektorid on ühed hinnatumad üle maailma. Nende uuenduslikud ekraanid võimaldavad vahetada mõtteid, inspireerivad koostööd ja õppimist ning loovad iga kord WOW-kogemuse sügavama ja kaasahaaravama kogemuse saamiseks. Panasonic on kujundanud oma kuvarid nii, et need töötaksid teie olemasolevate süsteemidega ööpäevaringselt ja kohaneksid teie tulevikuplaanidega.

Panasonice suured eelised on:

Panasonicu ekraanid pakuvad kauneid pilte erinevates paigalduskohtades. ettevõte on laiendanud üli kõrge heledusega mudeleid, mis tagavad suure nähtavuse ka heledates kohtades, kuhu siseneb välisvalgus.

Ekraanis näitavad pilte paljudes karmides tingimustes, näiteks pidev ööpäevaringne töö. Panasonicu professionaalne kuvab erinevaid mudeleid, mis tulevad toime keeruliste kasutustingimustega.

Panasonic pakub laia valikut ekraanisid igasse ärilahendusse ja 16/8, 18/7 ning 24/7 kasutuseks, Valides rakendusele kõige paremini sobiva mudeli, saate saavutada kõige tõhusama digitaalse märgistuse toimimise.

Peamised ekraanitüübid: infoekraanid ja videoseina ekraanid.

Kasutus: 16/8, 18/7 ja 24/7.

Heledused: 350 nit, 500niti, 700 niti ja 1200niti.

Vaata ka tootja kodulehele SIIT

Standard ekraanid

Standard

Philipsi professionaalsed ekraanid

Meie teine Jaapani ettevõte Philips on teine juhtivaid elektroonika tootjaid kelle professionaalsed ekraanid on üle maailma tuntud.

Philips on viimastel aastatel panustanud kõvasti info ja reklaami ekraanide arengusse. Philipsi professionaalsete ekraanilahenduste bränd on PPDS. Valides Philipso ekraanid olete kindlasti teinud õige otsuse. Üli kõrge heleduse ja ultra selge eraldusvõimega sisu ärkab ellu, tagades publiku veatu kaasamise ja paremad tulemused. Avastage tööstusharuspetsiifilisi uuendusi ja looge oma vajadustele täiuslik kohandatud seadistus. Philipsi Android ekraanid on ühed võimsamad kuna Android põhine OS annab eelise Samungi ja LG ekraanide ees.

Lisaks ekraanidele on võimalik tellida Philips LED ekraanilahendusi!

Peamised ekraanitüübid: professionaalsed TV (hotelli ja haigla TV'd), infoekraanid, puuteekraanid, päikeseloetavad ekraanid ja videoseina ekraanid.

Kasutus: 16/7, 18/7 ja 24/7.

Heledused: 250niti, 350niti, 450niti, 500niti, 700niti, 2500 niti ja 3000niti. 

Operatsioonisüsteemid: Android ja OPS (Windows ja Android).

Vaata ka tootja kodulehele SIIT

Vaata tootja LED ekraani kodulehte SIIT

PPDS_LogoH2-353x107.png
Samsung-Logo.png

Samsungi professionaalsed ekraanid

Samsung on üks levinumaid ekraane Eesti ärilahendustes, tegemist on brändiga, mis igale Eestlasele teade ning kasutusel nii kodus kui ärikeskkonnas.

Samsungi 4K UHD ekraanid pakuvad head intelligentset UHD resolutsiooni ja rikkalikke veatuid värve, kõike seda õhukese disainiga. Samsungi 4K UHD-ekraanid ei taga mitte ainult veatu selgusega pilti, vaid on loodud ka säilitama erakordse pildikvaliteedi isegi otsese päikesevalguse käes. Sisseehitatud meediumipleier võimaldab lihtsat sisuhaldust ja taasesitust ilma arvutit kasutamata. Kuid peab silmas pidada Samungi OS Tizen võib seada mõningad piirangud ekraanikasutusele mida ei ole OS Android ekraanidel

Peamised ekraanitüübid: kuvarid, professionaalsed TV, 4K ja 8K infoekraanid, puuteekraanid, haridus ekraanid, päikeseloetavad ekraanid (sise- ja välikasutuseks), videoseina ekraanid.

Kasutus: 16/7, 18/7 ja 24/7.

Heledused: 350niti, 400niti, 500niti, 700niti, 2000niti ja 2500niti, 3500niti ja 4000niti. 

Operatsioonisüsteemid: TIZEN OS.

Vaata ka tootja kodulehele SIIT

LG professionaalsed ekraanid

LG on tuntud L-Korea elektroonika tootjad. LG pakub viimastel aastatel järjest suurepärasemaid ekraanilahendusi mida ka Eesti ettevõtja peaks kindlasti märkama ekraanivalikut tehes. 

LG toetab pidevalt oma professionaalsust ja astub samme maailma juhtivaks ettevõtteks saamise suunas. LG muudab oma ekraanitoodetega äritegevuse revolutsiooniliseks. LG ekraanid annavad ettevõtetele võimaluse luua ja kohandada külalistele mõeldud sisu lihtsamaks ja hõlpsamamaks. Kuid peab silmas pidada LG WebOS võib seada mõningad piirangud ekraanikasutusele mida ei ole OS Android ekraanidel.

Peamised ekraanitüübid: kuvarid, professionaalsed TV, 4K infoekraanid, OLED ekraanid, puuteekraanid, päikeseloetavad ekraanid (sise- ja välikasutuseks), videoseina ekraanid.

Kasutus: 16/7, 18/7 ja 24/7.

Heledused: 250niti, 330niti, 350niti, 400niti, 450niti, 500niti, 700niti, 1500niti, 2500niti, 30500niti ja 4000niti. 

Operatsioonisüsteemid: WebOS. 

Vaata ka tootja kodulehele SIIT

LG-Logo-1995-2014.png

Odav ekraanid

Odav
PDSIK55WNN0L_2.jpg
prestigio-logo.png

Prestigio professionaalsed ekraanid

Prestigio on rahvusvaheline kaubamärk, mis on juba 20 aastat pakkunud laia valikut kodu-, haridus- ja ärielektroonikat. Ettevõte müüb tooteid 30 riigis üle maailma, selle ajaloo jooksul on müüdud üle 25 miljoni seadme. Ettevõtte loosung uute toodete turule toomisel on "High-tech kunst", kuna erilist tähelepanu pööratakse innovatsioonile, kvaliteetsetele esmaklassilistele materjalidele ja kaasaegsele tehnoloogiale. Prestigio kaubamärk kuulub ASBISC Enterprises Plc.-le, mis on üks juhtivaid IT-toodete edasimüüjaid EMEA turgudel. Digital Signage ekraanidel 12 kuud garantiid ja 350niti heledus, mis annab võimaluse odavamateks lahendusteks. Väliekraanitulbad ei ole soovitavad Eesti tingimustesse!

Peamised ekraanitüübid: infoekraanid, videoseina ekraanid, müügiriiuli ekraanid, puuteekraanid kontori ja haridusevaldkonda, kioskilahendused, siseruumi ekraanitulbad. Lisaks pakub ettevõte ka LED paneele.

Kasutus: videoseina ekraanid 24/7

Heledused: 350niti, 500niti ja 700niti. 

Operatsioonisüsteemid: Digital signage ekraanid USB, puuteekraanid Android ja OPS Windows 10. 

Vaata ka tootja kodulehele SIIT

Päikeseloetavad

Päikeseloetavad ekraanid

DynaScan professionaalsed ekraanid

1998. aastal asutatud DynaScan Technology on uuenduslik digitaalkuvarite tootja, mis pakub täielikku valikut professionaalseid sise-, välis- ja aknapoolseid ülikõrge heledusega LCD-ekraane. Heledustasemed kuni 5500niti, mis on juba võrdne paljute LED ekraanidega. DynaScani ülikõrge heledusega LCD-ekraanid on ideaalsed otsese päikesevalguse käes kuna pilt on kirgas ja selge. Mis tõttu on need ideaalsed sise-, välis- ja aknasiseseks kasutamiseks. DynaScan pakub tööstusharu suurimat professionaalsete ülikõrge heledusega LCD-de portfelli.

DynaScan teeb tihedat koostööd süsteemiintegraatoritega üle maailma, et pakkuda oma klientidele esmaklassilisi kuvalahendusi. Aasias, Euroopas ja Põhja-Ameerikas. Mis tõestab nende ekraanide kvaliteeti ja suurepärast kirkust otsese päikese käes. 

Peamised ekraanitüübid: päikeseloetavad ekraanid, päikeseloetavad integreeritavad ekraanid, ekraanitulbad välitingimustesse. 

Kasutus: kõik ekraanid 24/7. 

Heledused: 700niti, 800niti, 1000niti, 2500niti3500niti, 4000niti, 4500niti ja 5500niti. 

Operatsioonisüsteemid: Android.

Vaata tootja sisemisi vaateakna ja integreeritavaid ekraane SIIT

Vaata tootja väliekraane SIIT

DynaScan_Logo.png
Interaktiivsed

Interaktiivsed ekraanid

Iiyama_logo.svg.png

Iiyama professionaalsed interaktiivsed ekraanid

Iiyama on järjekordne Jaapani tootja kes on pühendunud sellele, et olla vastutustundlik ettevõte, mis püüdleb klientide rahulolu, innovatsiooni ja töökvaliteedi poole. See nõuab jätkusuutlikkuse programmide rakendamist kogu tarneahelas. See hõlmab (kuid mitte ainult) programme, mis käsitlevad tarnija töötajate töötingimusi, keskkonnajalajälge ja keskkonnasõbralike materjalide kasutamist. Sarnaseid programme rakendatakse nii sisemistes tootmis- ja logistikaoperatsioonides kui ka pakkematerjalidega. Iiyama on peamiselt tuntud puuteekraanide tootjana, kelle ekraane kasutatakse tihti interaktiivsetes laudades, kioskites ja ekraanitulpades. 

Peamised ekraanitüübid: open frame puuteekraanid integratsiooni lahendustesse ja äri ning haridus interaktiivsed ekraanid.

Kasutus: 16/7 ja 24/7.

Heledused: 350niti, 400niti, 500niti.

Operatsioonisüsteemid: Android ja OPS (Windows 10).

Vaata tootja ekraane SIIT

ELO interaktiivsed ekraanilahendused

"Elo Touch" on järjekindlalt seisnud kvaliteedi, töökindluse ja uuenduslikkuse eest. Tänaseks on üle 25+ miljonit paigaldust kogu maailmas. Elo leiutas puuteekraani jube üle 50 aasta tagasi ja pole sellest ajast peale peatunud. Iga 21 sekundi järel paigaldatakse kuhugi maailma uus Elo puutetundlik ekraan. Firma peab kinni detailidest, et ületada kõrgeimad kvaliteedistandardid. Tegemist on vaieldamatult ühe parima ekraanitootjaga maailmas.

Peamised ekraanitüübid: äri ja jaekaubandus ekraanid ning kioski ekraanid!

Heledused: 350niti kuni 500niti. 

Operatsioonisüsteemid: Android ja OPS (Windows 10).

Vaata tootja ekraane SIIT

Newline professionaalsed interaktiivsed ekraanid

Newline'is töötab selle nimel, et olla turul interaktiivsete ekraani vajadustega sammu võrra teistest ees. Tõeliselt uuenduslikud tooted aitavad inimestel ja organisatsioonidel leida viise, kuidas olla edukamad, tõhusamad, koostöövõimelisemad ja oma tööst rohkem naudingut leida. Lihtsus on võti muljetavaldavate toodete loomisel, mida inimesed soovivad kasutada. Kui toode ei ole kasutajale suhtlemiseks sõbralik, ei aita see teie äri. Koolipiirkonnad ja kõrgharidusasutused kasutavad juba oma loengusaalides Newline puutetundlikke ekraane. Ka neil ekraani lahendustel võimalik valida antibakteriaalse klaasiga ekraanid!

Peamised ekraanitüübid: äri ning haridus interaktiivsed ekraanid.

Operatsioonisüsteemid: Android ja Windows 10.

Vaata tootja haridus ekraane SIIT

Vaata tootja äri ekraane SIIT

CDWTopgolf_newline.png
Novaver-ekraanid-valgetahvlitega.png

Novaver professionaalsed interaktiivsed ekraanid
ärilahendustesse ja haridusasutustesse!

Novavaver ekraanid
Kontori-koosoleku ekraanid.png
Haridus-klassiruumi-ekraanid-Android.png

Kõik meie ekraanid toetavad Google Chrome OS ja omavad Google litsentse. Sellistel ekraanidel on omad suured eelised kasutamaks lõpmatut Google Play Store äpide valikut olgu see siis Google Classroom või mõni äritarkvara, mis vajab tööks Google Play Store tuge uuenduste tegemiseks. Ekraanid on kõrge kvaliteediga ja mugavad kasutamiseks nii haridus kui ka ärikeskonnas.

Novaver OÜ on välja valinud 4 ekraanitüüpi otse tehasest:

1. Klassiruumi digitaalne tahvel 4K ekraan

2. Klassiruumi 2x valgetahvlitega 4K digitaalne tahvel ekraan

3. Kioski puutetundlikud ekraanid - kommerts lahendustesse

4. Koosoleku ruumide ekraanid

Peamised ekraanitüübid: äri ning haridus interaktiivsed ekraanid.

Operatsioonisüsteemid: Android ja Windows, ühilduvus iOS ja Chrome OS.

UUS: klassiruumi ekraanid võimsa integreeritud Android miniPC'ga ja Google Play Store! 

Erilahendused

Erilahendus ekraanid

Litemax professionalsed eriekraanid

Taiwani ettevõte Litemaxil on päikesevalguses loetavate ja suure heledusega tööstusekraanide alal tugev maine, kuid pakub veel palju muudki nagu tööstuslikud ekraanid, transpordi ekraane, merenduse ja kaitseväele ekraane ning muidugi digital signage ekraane. Lisaks standard lahendustele on üks väheseid ettevõtteid kes toodab ka erilahendus ekraane nagu 1:1 formaadis ekraanid.

2000. aastal asutatud Litemax on kasvanud päikesevalguses loetavate suure heledusega tööstuslike kuvarite turule pioneerist üheks ülemaailmseks liidriks intelligentsete vertikaalsete turuplatvormide turul. Meie tehnoloogiat ja innovatsiooni võib leida meie suure jõudlusega ja üli tõhusatest ekraanidest mida kasutatakse üle maailma.
 

Peamised ekraanitüübid: päikese loetavad, ilmastikukindlad, tööstuslikud-, merendus-, sõjaväe-, digital signage ekraanid.

Kasutus: 16/7 kuni 24/7.

Heledused: alates 150nit

Operatsioonisüsteemid: Android ja Windows

Vaata tootjakodulehele SIIT

SSC2925-E.png
ALL_catalog_22H10_L18j1KLjLY.png
3325-Y.png
enL_news_marketing_21H13_zGZ5gwdtsC.jpg
bottom of page