top of page

Projektorivärvid nõudlikele vajadustele

Pakkusime oma valikus USA, Saksa ja Korea tootjate värve kuid läbi testimise oleme jõudnud järeldusele, et kvaliteeti on selles valdkonnas väga keeruline leida. Oleme testinud tuntud ja vähem tuntud värve ning analüüsinud värvide omadusi. Tänaseks oleme loonud oma tootesarja, mis ei jää kuidagi alla USA ja Euroopas toodetud värvidele. Selles saab tänada meie partnerit UK's kes toodab spetsiaalselt töödeldud Nano osakesi, mis võivad olla suurema valgus peegeldusega kui teemant, klaas või hõbe pulber. Lisaks on meie värvid kergemin kasutatavad ehk ei ole ohtu, et kuivavad liiga kiirelt värvivannis. Liiga kiiret kuivamist oleme avastanud mõningate tuntud värvidega USA'st ja Euroopast, seega oma värvides oleme selle probleemi lahendanud ja värvida saab rahulikult. Seinal kuivamis aeg on siiski kiire ning olenevalt värvist võib see olla u. 60 minutit.

Sobilikud: tavalise läätsega projektoritele

Ettevaatust: ultra-lähikuva (ultra short throw või UST) või lähikuva (short throw või ST) projektoritel soovitav kohal testida kuna heledus võib varieeruda väga suuresti erinevatel brändidel. 

Ära osta värve pimesi, tule testime koos sinu või meie 3300lm projektoriga, et kindel olla kas värvid on sinu investeeringut väärt
Asume: Saku, Üksnurme tee 8, teine korrus kontor C207.

IMG_20220517_173010.jpg

BenQ TW 3300lm päeval akna kõrval

IMG_20220512_124506.jpg

BenQ TW 3300lm päeval rullkardinad ees

Ei taha ise värvida või otsid rohkem infot värvidest ja pildid värvitestidest: eritingimustes ja vs valgeekraaniga!

bottom of page