top of page

GIK Acoustic lahendused ettevõtetele ja haridusasutustele:

GIK-Acoustics-logo-Left-Light-Dark-Centered-Under-08-e1572550959266.png
GIK-Impression-Series-at-Jameys-House-of-Music_the-Philly-Blues-Kings-768x576.jpg
stidop-one-2048x1203.jpg
home-theater.jpg
Art-Panels-multiples-with-couch-next-to-one-another.jpg
GIK-Acoustics-Scopus-Trap-cross-section.jpg

Viimase 10 aasta jooksul on GIK Acoustics olnud teerajajaks paljudes akustilistes töötlustes, mida te mujalt ei leia. GIK Acoustics on uhke ka selle üle, et on turule toonud loomingulised ja ainulaadsed tooted, nagu: multifunktsionaalne PIB (Portable Isolation Booth), dekoratiivne ja tõhus Impression Series ning silmatorkav, täpne Gotham N23 5-tolline Quadratic Skyline difuusor. Teeme pidevalt uuendusi, seega otsige GIK Acoustics'lt rohkem lahendusi ja loomingulisi ravimeetodeid helilahendustele.

Pakume projekti põhiselt järgnevaid GIK Acoustic lahendusi Eesti klientidele:

Erinevad disainilahendused siseruumi

akustilised laepaneelid 1200x600x100.jpg

Lihtsad lahendused kontori seintele ja lakke, kõrgete halineelavus koefitsentidega. Parimad näitajad!

hexagon-2ft-4-panels.png

Erikujulised paneelid ja

kangaste värvi valik. Parimad näitajad!

Kuvatõmmis 2023-11-11 115812.png

Disainitud helide hajutajad 

ja neelajad. Kõrgematele helidele!

Kuvatõmmis 2023-11-11 113902.png

Disainitud helide hajutajad 

ja bassi lõksud ehk madalate helide summutus!

GiK heli summutavad paneelid

GIK-freestand-panel-4inch-400.jpg

GIK Acoustics FreeStand Acoustic Panel © on gobo (liigutatav akustiline paneel) ja sobib ideaalselt kohtadesse, kus seinale kinnitatavaid paneele ei saa kasutada või kui vaja on mobiilset lahendust!

CGI_244_WhiteBG_margins.png

GIK Acoustics Spot Panel on suurepärane võimalus ümbritseva müra kontrollimiseks sellistes keskkondades nagu kontorid, restoranid, kirikud, hotellide fuajeed ja konverentsiruumid ning koolid. 

echo-panel-1inch.jpg

Razor akustiline paneel on õhuke suurepärane võimalus sellistes keskkondades nagu salvestus- ja projektistuudiod, kontorid, restoranid, kirikud, hotellide fuajeed ja konverentsiruumid ning koolid ümbritseva müra kontrollimiseks. 

GIK-Acoustics-Living-Room-Acoustic-Art-Panels-different-sizes.jpg

Meie GIK Acousticsi akustilised

kunstipaneelid on ideaalne

kombinatsioon stiilist

ja helitöötlusest. Mõeldud

mitmesuguste probleemide

lahendamiseks lugematutes

rakendustes, nagu kontorimüra

vähendamine, kirikuakustika,

kooliakustika, restorani akustika,

salvestusstuudiod ja kodukinod.

IMG_20210708_171509-scaled.jpg

DecoShapes Hexagon Acoustic Panel on kuuenurkne üliefektiivne heli neelav paneel, mida saab kasutada igas keskkonnas. Pakume kahte standardsuurust, mis sobivad igale seinale või lakke: 300 mm ja 600 mm läbimõõduga kuusnurkse kujuga.

Circle-acoustic-panels-walten-color-with-couch.png

DecoShapes Circle Acoustic Panel on üliefektiivne heli neelav paneel, mis vähendab müra ja mida saab seinale grupeerida, et luua unikaalseid kujundusi ja mustreid. . Pakume üht standardsuurust, mis sobib igale seinale või lakke 600 mm läbimõõduga.

soffit01.jpg

FlexRange tehnoloogiaga Soffit Bass Trap on meie kõige tõhusam bassilõks, mis muudab segamise juhtimisruumis või salvestusstuudios palju lihtsamaks ja parandab oluliselt kodukino akustikat.

A7R4705-e1666267555994.jpg

GIK Acoustics Turbo Trap on märkimisväärne bassi neelav ja sageduskarakteristikut ja vaibumisaega parandav paneel. Pärast pikka arendust ja katsetamist leidsime optimaalsed materjalid, mis on paigutatud kindlal viisil, mis pakuvad tõhusamat sügavama bassi neeldumist. Selle tulemusel saavutate maksimaalse jõudluse minimaalse jalajäljega.

GiK heli summutavad ja hajutavad paneelid

SlatFusor_Stained.png

SlatFusori seeria ühendab suurepäraselt kaja ja järelkaja kontrolli madala sagedusega resonantside tõhusa neeldumisega. See säilitab keskmiste ja kõrgete sageduste energia ning silub kõik ebakõlad sagedusreaktsioonis ja vaibumisaegades. SlatFusori seeria on optimaalne valik neile, kes otsivad tasakaalustatud kuulamiskeskkonda naturaalse puidu esteetika ja võrratu akustilise esitusega.

Impression-Series-Corner-Bass-Traps.png

Impression Pro seeria. Säilitage ruumis elavus, hajutades ülemisi sagedusi, neelates samal ajal keskmisi ja madalaid sagedusi.
Unikaalselt tagab sujuvama sagedusreaktsiooni ja vaibumisaja, kuna ei neela ülemist energialaineid üle.

August-New-Impression-series-Family-UK-2018-no-bg-audited-2.png

Paneelide sügavus või paksus oleneb soovitud madalsagedusliku neeldumise suurusest. Paneeli paksus määrab neeldumise alumise piiri. Kui paksus suureneb, suureneb ka madala sagedusega neeldumise hulk. Mida paksem on paneel, seda suurem on neelduvus.

Alpha-Panels-Family-all-colors-no-bg-800x800-510x510_audited-2.png

Saavutage ühtlane vaibumisaeg madalatelt kõrgetele sagedustele, tagades samal ajal vajaliku neeldumise sagedusreaktsiooni tasandamiseks. Matemaatiline pilude jada kas ühemõõtmeliseks hajutamiseks/difusiooniks või kahemõõtmeliseks hajutamiseks/difusiooniks.

Paneeli südamik on valmistatud 100% taaskasutatud materjalidest, keskkonnasõbralik, ei sisalda formaldehüüdi ega karbamiid-formaldehüüdi

scopus-tuned-membrane-bass-trap-t40_audited-1.png

Tüüpilised lairibavõimalused nõuavad suurt paksust, et jõuda väga madalatele sagedustele sageli nii, et need on ebapraktilised ja võivad ka kõrgemaid sagedusi üle summutada. Teistel ühendatud membraanneelduritel pole kõrgsagedusprobleemi, kuid need on siiski suhteliselt laiad ja tavaliselt neelavad kuni 1 kHz. Erinevalt Helmholtzi resonaatorist, millel on kitsas neeldumisvahemik, on Scopus Tuned Membrane Bass Trap'il lai neeldumissagedusvahemik 35 Hz kuni 125 Hz. Scopuse häälestatud membraani bassilõksud töötavad ainult soovitud vahemikus, jättes teie keskmised ja kõrged sagedused ruumi summutamise asemel puutumata.

2-inch-Impression-Series-Acoustic-Foam-Square-larger-2.png
2-inch-Alpha-Series-Acoustic-Foam-Square.png

Alpha seeria akustilisel vahtpaneelil on esteetiliselt ja akustiliselt suurepärane paneel, mis tagab difusiooni ja neeldumise kombinatsiooni. Valmistatud akustikat neelavast vaht materjalist, mis on viimistletud atraktiivse plaadiga, millel on matemaatiline pilude jada kas ühemõõtmeliseks hajutamiseks/difusiooniks või kahemõõtmeliseks hajumiseks/difusiooniks.

CGI_poly_margins.png

Evolution PolyFusor© pakub suurepärast kombinatsiooni neeldumise ja heli hajutamise võimalustest. Evolution PolyFusor© kõige paremini keskmiste ja kõrgete sageduste levitamiseks ruumis.

PIB-Portable-Isolation-Booth-collapsed.jpg

Ideaalne artistidele, kes soovivad oluliselt parandada salvestuskvaliteeti mis tahes ruumis. Selle kokkupandav disain muudab selle piisavalt mitmekülgseks, et seda igale poole kaasa võtta, ning see on paljude värvide, mustrite ja viimistlustega atraktiivne lisa igasse keskkonda.

Heli hajutamiseks stuudios:

Q7D-diffuser-new-24-510x765-1.jpeg

Heli hajutus umbes 350 Hz-st ja pakub tõhusat ja ühtlast hajumist kuni 3 kHz-ni koos täiendava hajumisega kuni 7 kHz'ni. Professionaalsesse stuudiosse, montaažiruumi või auditooriumi. Kaunid puitspooni valikud lisavad igasse ruumi soojust ja klassi.

GIK-Acoustics-Gotham-N23-Skyline-Diffusor-e1592406244800.jpg

Meie ruuthajuti disain – täpsemalt nimetatakse seda kahemõõtmeliseks hajuti konstruktsiooniks – on eeliseks heli hajutamine kahel tasapinnal: horisontaalsel (vasakule ja paremale) ja vertikaalsel (üles ja alla). See kahemõõtmeline hajumine avardab helipilti ja muudab ruumi heli suuremaks.

gridfusor-no-bg-500x500.png

Paneelide sügavus või paksus oleneb soovitud madalsagedusliku neeldumise suurusest. Paneeli paksus määrab neeldumise alumise piiri. Kui paksus suureneb, suureneb ka madala sagedusega neeldumise hulk. Mida paksem on paneel, seda suurem on neelduvus.

bottom of page