OÜ Novaver sensorilahendused kontoritesse, kauplustesse ja haridusasutustesse. Muuda oma töökeskkond targemaks!

Kui internetis on kerge liiklust monitoorida ja saada tagasisidet klientidest ning külastajatest, siis füüsilises maailmas on asjad keerulisemad. Edukad ettevõtted on juba tänaseks aru saanud kui tähtis on informatsioon, et langetada õigeid otsuseid. Täpsetel andmetel põhinevaid otsuseid ja ümberkorraldused tagavad eelise konkurentide ees ning suurendavad läbimüüki. 

Mõningad näited:

 • Üldine külastajate arv - võimalus mõõta uute müügi ja reklaamistrateegiate edukust või hinnata asutuse laienemis potentsiaali.

 • Külastajate arv reklaamikampaania ajal - kuidas väli või interneti/sotsiaalmeedia reklaamid tegelikult mõjutavad külastusi füüsilistesse poodidesse või asutustesse.

 • Võrdlus külastajad vs kassa -  kui palju reaalselt külastab ja kui palju neist tegelikult oste sooritavad.

 • Külastuse tipptunnid -  määrate näiteks lahtioleku ajad või lisa avatud müügikassad selle põhjal

 • Ruumide täituvus ja külastajavoogude kontrollimine - pandeemiate ja grippi hooajal klientide piiramine või kontrollimine ruumis. Vabade koosolekuruumide nähtavus kiirete ja ootamatutele koosolekutele. 

 • Erilahendused tootjaga - API lahendused ruumide täituvuse informeerimine kodulehtedel: klient näeb restoranide, muuseumide külastajate arve reaalajas. Sedasi saab klient planeerida oma külastusi ja asutustel ei ole ülekoormust.

 • Sensorite põhised lülitid kaubanduslahendustesse - kui kaubamaja või bränd soovib viia oma turundus kampaaniad viia uuele tasemele. Siis on erinevad sensorilahendused aktiveerimaks reklaame. 

 • CO2 sensorid kontoritesse - CO2 mõõtmine aitab aru saada inimeste tujudest töökeskkonnas ning millal on vaja ruume õhutada, et töölised oleksid võimelised efektiivsemaks tööks.

 • Lähedus sensorid - kui on vaja aktiveerida tegevus/meedia inimeste läheduses, või mõõta teatud asukoha külastavust nagu näiteks tooteletid, brändi väljapanekud ning mõõta nende populaarsust.

Sisukord:

 1. Kliendiloendurid​​

 2. Tark maja ja töökeskkond

 3. Tark kauplus ja brändipood​

 

 

Kliendiloendurid

Inimeste ja klientide lugemine horisontaal lahendus:

IR inimeste loendur ekraaniga - Mini versioon (ühe suunaline lugemine)

IR inimeste loendur ekraaniga. Seaded näitavad sisenejate ja väljujate arvu eraldi või koos.

micro-People-Counter---Display.jpg

Lihtne kahesuunaline mikroandur võimaldab lugeda liikumist kuni 5m vahemaaga. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele. Mündi suurune patarei kestab kuni 1 aasta. Seadmete joondamis funktsioon ja nullimine magnetiga.  Eriliseks teeb selle anduri väiksed mõõdud 85x53x16mm. Sensorit saab kasutada nii kaupluste väravates ja ideaalne kõrgus on rinna või õlgade kõrgusel. See andur töötab ka läbi klaasi! Nõrgem kui teised!

inimesteloendur---ekraaniga.jpg

Lihtne kahesuunaline andur võimaldab lugeda liikumist kuni 10m vahemaaga. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele ning patareid kestavad 1 kuni 4 aastat. See lahendus ei vaja eraldi tarkvara ning kõik informatsioon on loetav otse ekraanilt. Sensoril on müramaandus ning võimalik ka kasutada kaupluste turvaväravate küljes. Soovitav paigalduskõrgus on inimese rinna kõrgusel.

IR inimeste loendur USB'ga + TASUTA tarkvara Seade näitab sisenejate ja väljujate arvu eraldi.

inimesteloendur-USB.jpg

Lihtne kahesuunaline andur võimaldab lugeda liikumist kuni 8m vahemaaga. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele ning patareid kestavad u. 1 aastat. See lahendusega on kaasas lihtne TASUTA tarkvara (andmed 1 tunni täpsusega) ning kõik informatsioon on alla laetav USB pulgale (FAT või FAT32), CSV fail (kaasas). Sensoril on müramaandus, võimalik ka kasutada kaupluste turvaväravate küljes ja töötab läbi klaasi. Soovitav paigalduskõrgus on inimese rinna kõrgusel 1.25-1.45m kuid töötab ka madalamalt kui vaja arvestada lastega.

IR inimeste loendur ekraani ja USB'ga + TASUTA tarkvara Seade näitab sisenejate ja väljujate arvu eraldi.

Kliendi-loendur-IR-ekraan+USB+tasuta-tarkvara-sisse-ja-välja-lugemine.jpg

Lihtne kahesuunaline andur võimaldab lugeda liikumist kuni 8m vahemaaga. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele ning patareid kestavad u. 1 aastat. See lahendusega on kaasas lihtne TASUTA tarkvara (andmed 1 tunni täpsusega) ning kõik informatsioon on loetav otse ekraanilt või alla laetav USB pulgale (FAT või FAT32). Ning informatsioon on vaadatav tarkvarast 1 tunni täpsusega. Sensoril on müramaandus, võimalik ka kasutada kaupluste turvaväravate küljes ja töötab läbi klaasi. Soovitav paigalduskõrgus on inimese rinna kõrgusel 1.25-1.45m kuid töötab ka madalamalt kui vaja arvestada lastega.

IR inimeste loendur juhtmevaba +  litsentsiga pilvetarkvara. Seade näitab sisenejate ja väljujate arvu eraldi.

inimesteloendur-3G.jpg

Juhtmevaba kahesuunaline andur võimaldab lugeda liikumist kuni 8m vahemaaga. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele ning patareid kestavad kuni 1 aasta. See lahendus vajab tarkvara ning kogu informatsioon kuvatakse lihtsalt kasutavas tarkavaras ja info reaalajas minuti täpsusega. Sensoril on müramaandus ning võimalik ka kasutada kaupluste turvaväravate küljes või samaaegselt IR kiirega automaatsete uste süsteemide juures. Nagu eelnevad mudelid töötab ka läbi klaasi ja kirka pleksi. Veekindel IP54 versioon on ka saadaval!

IR inimeste loendur ekraaniga Seade näitab sisenejate ja väljujate arvu eraldi või võimalik sisenejad ja väljujad kokku.
IP54 versioonid

IMG_20220613_102601.jpg

Lihtne kahesuunaline andur võimaldab lugeda liikumist kuni 10m vahemaaga koos ilmastikukaitsega IP 54. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele ning patareid kestavad 1. See lahendus ei vaja eraldi tarkvara ning kõik informatsioon on loetav otse ekraanilt. Sensoril on müramaandus ning võimalik ka kasutada kaupluste turvaväravate küljes. Soovitav paigalduskõrgus on inimese rinna kõrgusel. Sobivad väliürituste jaoks ja ajutiste installatsioonide jaoks.

Inimeste ja klientide lugemine, vertikaalne lahendus:

3D inimeste loendur RJ45, POE + litsentsiga tarkvara (mitme suunaline lugemine)

stereo-kaamera-2d---1.jpg

See 3D stereo tehnoloogial põhinev kaamera, võib paigalda kuni 6m (saadaval ka kaamerad kõrgemateks installatsioonideks) kõrgusele ukseava kohale või lakke. Kaamera on soovitav kasutada ettevõttel kus on suurem läbikäidavus nagu näiteks: kaubamajad, lennujaamad, rongijaamad, bussijaamad, kinod, muuseumid jne.

Kaamera funktsioonid: lai kuvamis ja lugemis ala, loetava ala inimeste tihedus, soojus ja kõrgus kaardistus, kuni 9 sensor-kaamerat võimalik liita ühte süsteemi. Erinevad privaatsus astmed salvestamisel ja info kogumisel. Informatsioon salvestatud EU serveris. 

3D inimeste loendur RJ45, POE + TASUTA tarkvara (mitme suunaline lugemine)

stereo-kaamera-3d-2.jpg

See 3D stereo visuaal tehnoloogial põhinev kaamera võib paigalda kuni 1.8 kuni 4.8m ja 4-7m kõrgusele ukseava kohale või lakke. Kaamera tarkvara kuvab jooned ning loendab neist joontest üle liikuvaid inimesi. Loendus joonte kuvamist on võimalik muuta vastavalt kliendi vajadustele.

Kaamera funktsioonid: kahesuunaline mõõtmine, kuni 8 sensor-kaamerat võimalik liita ühte süsteemi, võimalus ignoreerida U pöördeid, kiire andme edastus serverisse ja loetav tarkvarast.

 

Tark töökeskkond ja tark hoone

Ruumide täituvuse kontroll (offline ja IoT)

järiekorra-komplekt.jpg

See seade on oluline kui on vaja kontrollida ruumide täiavust olgu sees siis grippi hooaeg, pandeemia või lihtsalt vajadus kontrollida inimeste arvu ühes ruumis. Kui hoonesse/ruumi on lubatud maksimaalne arv inimesi, siis saab sissepääsu piirata kuni vajalik viisakalt kasutades selleks ekraani.

Lisavõimalused


Täituvuse põhjal on ajajooksul võimalik arvutada ka keskmine aeg, mis inimene veetis ruumis või hoones. Saab kindlaks määrata või ennustada võimalikke järjekordasi ja ooteaegasid kassades.

 

Kus seda kasutatakse

 

 • Õppekohad / raamatukogud;

 • Klassiruumid;

 • Kauplused ja supermarketid;

 • Ärihooned ja kontorid;

 • Muuseumid;

 • Sündmused ja suurüritused

solution-444x484x0x0x444x484x1605388011.png

Tööliste meeleolu kontroll ja ventilatsioon (IoT)

CO2 andur siseruumidesse, tööliste meeleolu jälgimiseks. Seade annab sulle teada: CO2, temperatuuri, niiskuse olemasolust.

Tehnilised andmed:


Toiteallikas:  2x 3,6V liitiumakut

IoT suhtlus: LoRaWan või NB-IoT

Aku kestvus: 1 aasta

Mõõtmed: 88x88x25mm

Värv/materjal: valge hall / ABS

Seadistamine: USB

Monitoorimis äpp (valikuline)

Kuidas teha kindlaks, kas ruum, kus töötate, on piisavalt hästi ventileeritud? CO2, temperatuuri, niiskuse taseme mõõtmine annab teile hea ülevaate sellest. Kui kasutate meie mugavusandurit koos monitooringu rakendusega, antakse teile nõu, millal ventileerida.

 

Enamikul juhtudel piisab ukse või akna avamisest, et töökohale pääseks värske õhk.

Plug & Play

Asetage patareid, skannige QR-kood ja alustage oma keskkonnatasemete lugemist.

Ruumide täituvus ja liikumine

Loendur-IR-lagi.jpg

Tänapäeva ettevõtluses on järjest olulisemad targad lahendused, mitte ainult muuta meie elu mugavaks vaid aidata säästa raha! Teadmised aitavad vähendada energiaraiskamist, parandada töö efektiivsust. Vähese täituvuse korral saab kütet alandada või tõsta. Kontori hõivatuse loenduri esitatud andmete saab ruume ventileerida. Hõivatuse loendur saab hoonetest ülevaate, vaadates, kui palju inimesi ruumis on ja kus nad liiguvad. See kasulik teave näiteks raamatukogudele, ülikoolidele ja kontoritele. Ruume saab optimaalselt kasutada, kulusid kokku hoida ja tööd efektiivsemalt teha. Näiteks ei pea koristusmeeskond ruume koristama mida ei ole kasutatud. Kui ruume ei kasutata, ei pea neid koristama. Nad võivad isegi näha, mis ruumid on olnud kasutuses, millised mitte!

Plug and Play

Madala võimsusega sidetehnoloogiad, nagu LTE, LoRaWAN, EnOcean jne, võimaldavad Plug & Play installida Office Occupancy loenduri.

People-Counter-White-555x555x0x0x555x555x1567499663.png

IoT kliendiloendurid tarka kontorisse

People Counter töötab horisontaalse infrapuna (IR) tehnoloogiaga. Kaamerat ega isikuandmeid ei kasutata, mis tähendab, et teil ei ole Euroopa GDPR-iga probleeme.

 

Tehnilised andmed:

Toiteallikas: 2x 1,5V leelispatareid

IoT suhtlus: A-klassi LoRaWAN, NB-IoT, EnOcean

IR loendamine: : max 8 meetrit.

Aku kestvus: umbes 1 aasta

Mõõtmed: 116x69x22mm

Värv/materjal: valge / ABS

Seadistamine: NFC (Androidi rakendus).

 

Tark kauplus ja brändipood

Lähedus-sensor + tarkvara

lähedus-sensor.jpg

Lihtsalt kasutatav lähedus sensor tuvastab inimese kuni 2m kauguselt. Toode sobib lahendustesse kus on vaja hinnata kui palju inimesi tooteriiuli, reklaamkampaania või mis tahes lahenduse ligidal käib. See aitab hinnata populaarsust, läbikäidavust ja hõivatust.

lähedus sensor (2).png
Moodbox-White-02 (1).jpg

Klienditagasiside

Kliendituju tagasiside, see seade on lihtsalt kasutatav ja integreeritav.

 

 • Pikamaa side: LoRaWANis.

 • 5 nupuga disain

 • Võimaldab koguda üksikasjalikumat teavet

 • Privaatsus

 • Saate kasutajate tagasisidet ilma privaatsusega seotud teavet kogumata.

Tehnilised andmed


Toiteallikas: 2x 3,6V AA liitiumakut

IoT suhtlus: LoRaWAN klass A

Piirkonnad: EU868, US915, AS923, AU915

Seadistamine: NFC ja allalingid

Aku kestvus: 5 aastat (standardkonfiguratsiooniga)

Mõõtmed: 250x105x30mm

Värv/materjal: valge hall / ABS