OÜ Novaver sensorilahendused

jaekaubandusse, tootmisse ja igapäeva ettevõtlusse!

Kui internetis on kerge liiklust monitoorida ja saada tagasisidet klientidest ning külastajatest, siis füüsilises maailmas on asjad keerulisemad. Edukad ettevõtted on juba tänaseks aru saanud kui tähtis on informatsioon, et langetada õigeid otsuseid. Täpsetel andmetel põhinevaid otsuseid ja ümberkorraldused tagavad eelise konkurentide ees ning suurendavad läbimüüki. 

Mõningad näited:

 • Üldine külastajate arv - võimalus mõõta uute müügi ja reklaamistrateegiate edukust või hinnata asutuse laienemis potentsiaali.

 • Külastajate arv reklaamikampaania ajal - kuidas väli või interneti/sotsiaalmeedia reklaamid tegelikult mõjutavad külastusi.

 • Võrdlus külastajad vs kassa -  kui palju reaalselt külastab ja kui palju neist tegelikult ostu sooritavad.

 • Külastuse tipptunnid -  määrate näiteks lahtioleku ajad või lisa avatud müügikassad selle põhjal

 • Ruumide täitavus - pandeemiate ja grippi hooajal klientide piiramine või kontrollimine ruumis. 

 • Erilahendused tootjaga - API lahendused ruumide täitavuse informeerimine kodulehtedel: klient näeb restoranide, muuseumid.

Inimeste ja klientide lugemine horisontaal lahendus:

inimesteloendur---ekraaniga.jpg
micro-People-Counter---Display.jpg

IR inimeste loendur ekraaniga - Mini versioon (ühe suunaline lugemine)

Lihtne kahesuunaline mikroandur võimaldab lugeda liikumist kuni 5m vahemaaga. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele. Mündi suurune patarei kestab kuni 1 aastat. Eriliseks teeb selle anduri väiksed mõõdud 85x53x16mm. See lahendus ei vaja eraldi tarkvara ning kõik informatsioon on loetav otse ekraanilt. Sensoril on võimaik nullida ja sobib näiteks üritustel kasutamiseks kus on vaja kiirelt installeerida ning nullida enne järgmist üritust. Sensorit saab kasutada nii kaupluste väravates ja ideaalne kõrgus on rinna või õlgade kõrgusel. See andur töötab ka läbi klaasi!

IR inimeste loendur ekraaniga (2 suunaline lugemine)
Saadaval ka veekindel IP54 versioonid (1 ja 2 suunalise lugemisega).

Lihtne kahesuunaline andur võimaldab lugeda liikumist kuni 10m vahemaaga. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele ning patareid kestavad 1 kuni 4 aastat. See lahendus ei vaja eraldi tarkvara ning kõik informatsioon on loetav otse ekraanilt. Sensoril on müramaandus ning võimalik ka kasutada kaupluste turvaväravate küljes. Soovitav paigalduskõrgus on inimese rinna kõrgusel.

inimesteloendur-USB.jpg

IR inimeste loendur USB'ga + TASUTA tarkvara (2 suunaline lugemine)

Lihtne kahesuunaline andur võimaldab lugeda liikumist kuni 8m vahemaaga. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele ning patareid kestavad u. 1 aastat. See lahendusega on kaasas lihtne TASUTA tarkvara (andmed 1 tunni täpsusega) ning kõik informatsioon on alla laetav USB pulgale (FAT või FAT32), CSV fail (kaasas). Sensoril on müramaandus, võimalik ka kasutada kaupluste turvaväravate küljes ja töötab läbi klaasi. Soovitav paigalduskõrgus on inimese rinna kõrgusel 1.25-1.45m kuid töötab ka madalamalt kui vaja arvestada lastega.

Kliendi-loendur-IR-ekraan+USB+tasuta-tarkvara-sisse-ja-välja-lugemine.jpg

IR inimeste loendur ekraani ja USB'ga + TASUTA tarkvara (2 suunaline lugemine)

Lihtne kahesuunaline andur võimaldab lugeda liikumist kuni 8m vahemaaga. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele ning patareid kestavad u. 1 aastat. See lahendusega on kaasas lihtne TASUTA tarkvara (andmed 1 tunni täpsusega) ning kõik informatsioon on loetav otse ekraanilt või alla laetav USB pulgale (FAT või FAT32). Ning informatsioon on vaadatav tarkvarast 1 tunni täpsusega. Sensoril on müramaandus, võimalik ka kasutada kaupluste turvaväravate küljes ja töötab läbi klaasi. Soovitav paigalduskõrgus on inimese rinna kõrgusel 1.25-1.45m kuid töötab ka madalamalt kui vaja arvestada lastega.

inimesteloendur-3G.jpg

IR inimeste loendur juhtmevaba +  litsentsiga tarkvara (2 suunaline lugemine)
Saadaval ka veekindel IP54 versioonid (2 suunalise lugemisega).

Juhtmevaba kahesuunaline andur võimaldab lugeda liikumist kuni 8m vahemaaga. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele ning patareid kestavad kuni 1 aasta. See lahendus vajab tarkvara ning kogu informatsioon kuvatakse lihtsalt kasutavas tarkavaras ja info reaalajas minuti täpsusega. Sensoril on müramaandus ning võimalik ka kasutada kaupluste turvaväravate küljes või samaaegselt IR kiirega automaatsete uste süsteemide juures. Nagu eelnevad mudelid töötab ka läbi klaasi ja kirka pleksi.

IMG_20220613_102601.jpg

IR inimeste loendur ekraaniga (1 ja 2 suunaline lugemine)
Saadaval ka veekindel IP54 versioonid

Lihtne kahesuunaline andur võimaldab lugeda liikumist kuni 10m vahemaaga koos ilmastikukaitsega IP 54. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele ning patareid kestavad 1. See lahendus ei vaja eraldi tarkvara ning kõik informatsioon on loetav otse ekraanilt. Sensoril on müramaandus ning võimalik ka kasutada kaupluste turvaväravate küljes. Soovitav paigalduskõrgus on inimese rinna kõrgusel. Sobivad väliürituste jaoks ja ajutiste installatsioonide jaoks.

Inimeste ja klientide lugemine, vertikaalne lahendus:

See 3D stereo tehnoloogial põhinev kaamera, võib paigalda kuni 6m (saadaval ka kaamerad kõrgemateks installatsioonideks) kõrgusele ukseava kohale või lakke. Kaamera on soovitav kasutada ettevõtel kus on suurem läbikäidavus nagu näiteks: kaubamajad, lennujaamad, rongijaamad, bussijaamad, kinod, muuseumid jne.

Kaamera funktsioonid: lai kuvamis ja lugemis ala, loetava ala inimeste tihedus, soojus ja kõrgus kaardistus, kuni 9 sensor-kaamerat võimalik liita ühte süsteemi. Erinevad privaatsus astmed salvestamisel ja info kogumisel. Informatsioon salvestatud EU serveris. 

stereo-kaamera-2d---1.jpg

3D inimeste loendur RJ45, POE + litsentsiga tarkvara (mitme suunaline lugemine)

3D inimeste loendur RJ45, POE + TASUTA tarkvara (mitme suunaline lugemine)

See 3D stereo visuaal tehnoloogial põhinev kaamera võib paigalda kuni 1.8 kuni 4.8m ja 4-7m kõrgusele ukseava kohale või lakke. Kaamera tarkvara kuvab jooned ning loendab neist joontest üle liikuvaid inimesi. Loendus joonte kuvamist on võimalik muuta vastavalt kliendi vajadustele.

Kaamera funktsioonid: kahesuunaline mõõtmine, kuni 8 sensor-kaamerat võimalik liita ühte süsteemi, võimalus ignoreerida U pöördeid, kiire andme edastus serverisse ja loetav tarkvarast.

stereo-kaamera-3d-2.jpg

Lähendus-sensorid, horisontaal ja vertikaalne lahendus:

lähedus-sensor.jpg

Lihtsalt kasutatav lähedus sensor tuvastab inimese kuni 2m kauguselt. Toode sobib lahendustesse kus on vaja hinnata kui palju inimesi tooteriiuli, reklaamkampaania või mis tahes lahenduse ligidal käib. See aitab hinnata populaarsust, läbikäidavust ja hõivatust.

Lähedus-sensor + tarkvara

lähedus sensor (2).png

Hoonete, ürituste ja ruumide täituvuse haldamine

Kus seda kasutatakse

 

 • Õppekohad / raamatukogud;

 • Klassiruumid;

 • Jaekauplused ja supermarketid;

 • Ärihooned ja kontorid;

 • Muuseumid;

 • Sündmused ja suurüritused

Näiteks:


Kui hoonesse/ruumi on lubatud ainult maksimaalne arv inimesi, siis saab sissepääsu piirata kuni vajalik kogus inimesi on väljunud.

Tarkvara

Igas olukorras õige vaade;
Näidake, kui palju inimesi on ruumis praegu;
Piirangu saavutamiseks kuvage roheline / punane ekraan;
Kuva riba, mis näitab ala täitumist;
.
Mõelge ka sellele, kes on sihtmärk ja kes andmeid kasutab?


See lahendus põhineb täielikult sisse- ja väljaminevate inimeste informatsiooni kogumisel. Nende andmete abil on võimalik arvutada, kui palju inimesi antud ruumis on.

Lisavõimalused


Täituvuse põhjal on ajajooksul võimalik arvutada ka keskmine aeg, mis inimene veetis ruumis või hoones.

Jaekauplused ja supermarketid võivad kindlaks määrata või ennustada võimalikke järjekordasi ja ooteaegasid kassades.

Ühenduvus vastavalt projektivajadustele
 

Pakkuda on 3 peamist võimalust:


IoT (RF, kasutades LAN või 3G väravat);
LoRaWAN;
NB-IoT;

 

Lihtne ekraanilahendus on saadaval


Juhul, kui vajate ainult ekraani ja ajalugu, pole pilveühendust ja lisafunktsioone vaja. Pakume plug & play komplektina:

 

 • Üks või mitu inimeste loendurit;

 • Värav (3G või LAN) inimesteloenduri juhtmeta andmete vastuvõtmiseks;

 • 22" ekraani + mikroarvuti;

 • Põhivaade / visualiseerimine;

ruumi-täituvus-1.jpg
järiekorra-komplekt.jpg
ruumi-täituvus-2.jpg