OÜ Novaver sensorilahendused

jaekaubandusse, tootmisse ja igapäeva ettevõtlusse!

Kui internetid on kerge liiklust monitoorida ja saada tagasisidet klientidest ning külastajatest, siis füüsilises maailmas on asjad keerulisemad. Edukad ettevõtted on juba tänaseks aru saanud kui tähtis on informatsioon ettvõetluses, et langetada õigeid otsuseid. Täpsetel andmetel põhinevaid otsuseid ja ümberkorraldused tagavad eelise konkurentide ees ning suurendavad läbimüüki. 

Inimeste ja klientide lugemine horisontaal lahendus:

inimesteloendur-USB.jpg
inimesteloendur---ekraaniga.jpg
inimesteloendur-3G.jpg

Juhtmevaba kahesuunaline andur võimaldab lugeda liikumist kuni 8m vahemaaga. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele ning patareid kestavad kuni 1 aasta. See lahendus vajab tarkvara ning kogu informatsioon kuvatakse lihtsalt kasutavas tarkavaras. Sensoril on müramaandus ning võimalik ka kasutada kaupluste turvaväravate küljes või samaaegselt IR kiirega automaatsete ustesüsteemide juures. Soovitav paigalduskõrgus on inimese rinna kõrgusel.

IR inimeste loendur ekraaniga

IR inimeste loendur USB'ga

IR inimeste loendur juhtmevaba + tarkvara

IR inimeste loendur välitingimustesse IP65 juhtmevaba + tarkvara

Ühesuunaline külgsensor sobib kõnniteel olevate jalakäijate lugemiseks ning on väga kasulik kui on soov teada saada kui palju inimesi näiteks liigub teie hoones eest läbi või soov teada saada inimeste arvu kes kõnniteed läbib.
 

Anduriga saab mõõta määratletavat kaugust, nii saab andur näiteks ignoreerida teel olevaid autosid. Kontaktandur töötleb ja edastab andmed andurilt SNG-le ning on leotav läbi kaasa tuleva tarkvara.  

Lihtne kahesuunaline andur võimaldab lugeda liikumist kuni 10m vahemaaga. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele ning patareid kestavad kuni 4 aastat. See lahendus ei vaja eraldi tarkvara ning kõik informatsioon on loetav otse ekraanilt. Sensoril on müramaandus ning võimalik ka kasutada kaupluste turvaväravate küljes. Soovitav paigalduskõrgus on inimese rinna kõrgusel.

Lihtne kahesuunaline andur võimaldab lugeda liikumist kuni 10m vahemaaga. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele ning patareid kestavad kuni 4 aastat. See lahendus ei vaja eraldi tarkvara ning kõik informatsioon on allalaetav USB pulgale, CSV fail (kaasas). Sensoril on müramaandus ning võimalik ka kasutada kaupluste turvaväravate küljes. Soovitav paigalduskõrgus on inimese rinna kõrgusel.

micro-People-Counter---Display.jpg

IR inimeste loendur ekraaniga - Mini versioon

Lihtne kahesuunaline mikroandur võimaldab lugeda liikumist kuni 5m vahemaaga. Sobib ka võrdlemisi laiade uste vahele. Mündi suurune patarei kestab kuni 1 aastat. Eriliseks teeb selle anduri väiksed mõõdud 85x53x16mm. See lahendus ei vaja eraldi tarkvara ning kõik informatsioon on loetav otse ekraanilt. Sensoril on võimaik nullida ja sobib näiteks üritustel kasutamiseks kus on vaja kiirelt installeerida ning nullida enne järgmist üritust. Sensorit saab kasutada nii kaupluste väravates ja ideaalne kõrgus on rinna või õlgade kõrgusel. See andur töötab ka läbi klaasi!

Inimeste ja klientide lugemine, vertikaalne lahendus:

3D inimeste loendur RJ45, POE + tarkvara

See 3D stereo tehnoloogial põhinev kaamera, võib paigalda kuni 6m (saadaval ka kaamerad kõrgemateks installatsioonideks) kõrgusele ukseava kohale või lakke. Kaamera on soovitav kasutada ettevõtel kus on suurem läbikäidavus nagu näiteks: kaubamajad, lennujaamad, rongijaamad, bussijaamad, kinod, muuseumid jne.

Kaamera funktsioonid: lai kuvamis ja lugemis ala, loetava ala inimeste tihedus, soojus ja kõrgus kaardistus, kuni 9 sensor-kaamerat võimalik liita ühte süsteemi. Erinevad privaatsus astmed salvestamisel ja info kogumisel. Informatsioon salvestatud EU serveris. 

3D inimeste loendur RJ45, POE + tarkvara

See 3D stereo visuaal tehnoloogial põhinev kaamera võib paigalda kuni 4-7m kõrgusele ukseava kohale või lakke. Kaamera tarkvara kuvab jooned ning loendab neist joontest üle liikuvaid inimesi. Loendus joonte kuvamist on võimalik muuta vastavalt kliendi vajadustele.

Kaamera funktsioonid: kahesuunaline mõõtmine, kuni 8 sensor-kaamerat võimalik liita ühte süsteemi, võimalus ignoreerida U pöördeid, kiire andme edastus serverisse ja loetav tarkvarast.

Lähendus-sensorid, horisontaal ja vertikaalne lahendus:

Lihtsalt kasutatav lähedus sensor tuvastab inimese kuni 2m kauguselt. Toode sobib lahendustesse kus on vaja hinnata kui palju inimesi tooteriiuli, reklaamkampaania või mis tahes lahenduse ligidal käib. See aitab hinnata populaarsust, läbikäidavust ja hõivatust.

Lähedus-sensor + tarkvara

Hoonete, ürituste ja ruumide täituvuse haldamine

Kus seda kasutatakse

 

  • Õppekohad / raamatukogud;

  • Klassiruumid;

  • Jaekauplused ja supermarketid;

  • Ärihooned ja kontorid;

  • Muuseumid;

  • Sündmused ja suurüritused

Näiteks:


Kui hoonesse/ruumi on lubatud ainult maksimaalne arv inimesi, siis saab sissepääsu piirata kuni vajalik kogus inimesi on väljunud.

Tarkvara

Igas olukorras õige vaade;
Näidake, kui palju inimesi on ruumis praegu;
Piirangu saavutamiseks kuvage roheline / punane ekraan;
Kuva riba, mis näitab ala täitumist;
.
Mõelge ka sellele, kes on sihtmärk ja kes andmeid kasutab?


See lahendus põhineb täielikult sisse- ja väljaminevate inimeste informatsiooni kogumisel. Nende andmete abil on võimalik arvutada, kui palju inimesi antud ruumis on.

Lisavõimalused


Täituvuse põhjal on ajajooksul võimalik arvutada ka keskmine aeg, mis inimene veetis ruumis või hoones.

Jaekauplused ja supermarketid võivad kindlaks määrata või ennustada võimalikke järjekordasi ja ooteaegasid kassades.

Ühenduvus vastavalt projektivajadustele
 

Pakkuda on 3 peamist võimalust:


IoT (RF, kasutades LAN või 3G väravat);
LoRaWAN;
NB-IoT;

 

Lihtne ekraanilahendus on saadaval


Juhul, kui vajate ainult ekraani ja ajalugu, pole pilveühendust ja lisafunktsioone vaja. Pakume plug & play komplektina:

 

  • Üks või mitu inimeste loendurit;

  • Värav (3G või LAN) inimesteloenduri juhtmeta andmete vastuvõtmiseks;

  • 22" ekraani + mikroarvuti;

  • Põhivaade / visualiseerimine;

ruumi-täituvus-1.jpg
järiekorra-komplekt.jpg