top of page
Videoseina süsteemid OÜ Novaverist

OÜ Novaver pakub videoseinte rahvusvahelist tippu!

OÜ Novaver riistavara ja tarkvara lahendus tuleb Ameerikast ettevõtelt Digibird, kes on spetsialiseerunud kontrollruumide ja kommerts videoseinade kontrolleritele. Tarkvara ja uuendused on videoseina kontolleri hinnas ja ei kaasne varjatud litsentsi kulusid.

Videosein: kommerts ja disain videoseinad!

Full HD ja 4K videoseinad OÜ Novaverist
4K videoseina lahendused - OÜ Novaver

Murdke videoseina piire rahvarohketes keskkondades nagu kaubanduskeskused, lennujaamad, muuseumid, restoranid, spordibaarid, hotelliboksid, messidel ja muudel üritustel olevad videoseinad peaksid välja tooma sõnumi, mis on nii silmatorkav kui ka köitev ning püüab seega mõeldud publiku tähelepanu. 


Digibird DB-VRC4H-E HDMI videoseina kontroller on ideaalne lahendus pilkupüüdvate videoseinte jaoks.
Erinevalt traditsioonilistest videoseina kontrolleritest või protsessoritest saab kõiki nelja väljundsignaali iseseisvalt pöörata 90 °, 180 ° või 270 °.Videoseina kontroller toetab ka erineva eraldusvõime ja kuvasuuruse joondamist ühes videoseina installis. DB-VRC4H-E on varustatud 1 x HDMI-sisendiga ja 4 x HDMI väljundiga. HDCP pakub suurepärast 4K sisendust, suunates selle paindlikult kuni neljale 1080p / FullHD ekraanidele. Lisaks võimalus kasutada mitut sedet ühs suurlahenduses, kui on vaja luua suuremaid ekraaniseinu kui 2x2.

 

DB-VRC4H-E-Digibird-HDMI-4K-videoseina lahendused-OÜ Novaver
DB-VRC4H-E-Digibird-HDMI-4K-videoseina lahendused-OÜ Novaver
DB-VRC4H-E-Digibird-HDMI-4K-videoseina lahendused-OÜ Novaver

Videosein projektoritega: kommerts ja kontrollruumid!

Edge blending digibird videosein - OÜ Novaver
Edge blending Digibird videosein-kooli, muuseumi, konrollkekusse, serverikeskusse

"Edge Blending" on meetod, mille abil kaks või enam video- / andmeprojektorit kasutatakse ühe tervikpildi loomiseks. Projektori kuvatavad pinnad kattuvad, luues seeläbi laiema (või kõrgema) ekraani, mis sobib paremini projektivajadusega kus on eesmärgiks suured ekraanid. Selle videoseina kontrolleri eripära ongi selles, et võimaldab hoolikalt "sulatada pildi üheks, vältides täielikult pildi heledust probleeme, mida tekitavad erinevate projektorite kasutamine.


Digibird EBC2 H4 Series sobib: koosolekuruumid, aulatesse, muuseumid, digireklaam lahendused, jumalateenistus/kirikud, esitluskeskkond, juhtimissaal, juhtimiskeskus, lavasündmused, näitused ning erinevad simulatsioonid.

 

DB-EBC2-H4-CC-Digibird-videoseina kontrollerid-OÜ Novaver

Võimas videoseina kontroller Full HD ja 4K videoseinte loomiseks!

Videoseinkontrollerid-digibird-OÜ Novaver

NB! Videosein toetab liikuvat teksti ekraanil, näiteks uudiste, iimateadete, teadete või reklaamtekstide liikumist videoseinal!

Digibird DB-VWC2-H4 ja M4 seeria pakub tipptehnoloogiat Full HD ja UltraHD / 4K videotöötluses ja -juhtimises. Digibird ainulaadselt kiirelt vahetatavad sisend- ja väljundkaartide disain võimaldab paindlikku konfiguratsiooni ja laiendamist ning mis kõige tähtsam, on kergelt hooldatavad. Sisend- ja väljundmoodulid on saadaval levinud AV-signaalitüüpide jaoks, toetades sisendi ja väljundi eraldusvõimet kuni 3840x2160 @ 30HZ (4: 4: 4), olles seega tipptasemel lahendus tõeliste 4K videoseinte loomiseks. Video-seinakontrollerid DB-VWC2-H4 ja M4 integreerivad hõlpsalt kõik videoallikad teisaldatavatesse, jälgitavatesse ja skaleeritavatesse akendesse, et neid saaks kasutada mitmetes kuvaseadmetes ilma jõudlust kahjustamata.

Videoseinkontrollerid-digibird-OÜ Novaver

Võimas videosein kontroll- ja videokoverentsi ruumidele!

VWC2-Hpro-professionaalsed videoseinalahendused kontrollruumidesse ja konverentsiruumidesse-OÜ Novaver

Digibird DB-VWC2-HPro tõelist UltraHD ja 4K videotöötluses ja -juhtimises. Sisend ja väljund moodulid on saadaval levinud AV-signaalitüüpide jaoks, toetades sisendi ja väljundi eraldusvõimet kuni 3840x2160 @ 60HZ (4: 4: 4). Tegemis on juhtiva videoseina lahendusega mille tähtsamad funktsioonid on: riistavarapõhine ilma operatsioonisüsteemita, GUI kontoll ja live ülevaade, uued "back up funktsioonid", 24/7 töö ja kokkujooksmis vaba, erinevad ekraani zoomid ja liikuva tekstinformatsiooni kuvamine, drag & drop funktsioonid.

Konverentsi ja hotellide videoseina lahendused-OÜ Novaver

Võimas veebipõhine videosein kontrollkeskustesse!

Unistream-B-voogeesitusega videoseinalahendused-suurteks videoseina projektideks-OÜ Novaver

Digibird Unistream-B on IP põhine AV ja KVM lahendus, mis liidab KVM pikenduse, maatriks lüliti ja videoseinakontrolleri üheks terviklikuks lahenduseks. Voog esitlust edastatakse 1G võrgu kaudu ning kasutab H.265 koodeksit. Selline lahendus võimaldab arendada suuremahulisi ja pikadevahemaadega videoseina lahendusi kontrollkeskustele. Unistream-B toetab ka erinevaid koostöö lahendusi meeskondadele ning võimaldab juhil kontrollida tööliste "töölauda" ilma nende teadmata.

Unistream-B-voogeesitus videoseina lahendused-OÜ Novaver

Võimas KVM videosein kontrollkeskustess seal hulgas sõjaväele!

videoseina Unistation kontrollerid haiglatele, muudeumidele, kontrollkeskustele, serveriruumidele, sõjaväele-OÜ Novaver
Lihtsalt töötavad ja hooldatavad videoseina lahendused-OÜ Novaver

Tavalahendustes saavad operaatorid juurde pääseda ainult ressursiteabe osale või peavad nad füüsiliselt liikuma erinevate tööjaamade vahel, kusjuures kõigil operaatoritel on oma klaviatuur, hiir ja ekraan. Olenemata viisist, vähendab see märkimisväärselt operaatorite efektiivsust, põhjustab viivitusi, suurendab tööjõukulusid, tekitab tööstressi ja mis kõige suurem probleem nimelt võib põhjustada valede otsuste langetamist.

Digibird Unistation on KVM lahendus, mis liidab KVM pikenduse ja videoseinakontrolleri üheks terviklikuks lahenduseks.

Tööjaam on üks tööruum kogu asjakohase sisuga, heli-, video- ja KVM-signaalidega saab manipuleerida, kuvada operaatori monitoridel kasutades ainult ühte hiire ja klaviatuuri komplekti.

Unistation videoseina lahendused valguskaabliga-OÜ Novaver

Videoseina paigalduse tellimne:

1. Klient konsulteerib OÜ Novaveriga.

2. OÜ Novaver koostab plaani koostöös Disgibird esindajate ja meeskonnaga.

3. Klient saab hinnapskkumise.

4. Alustatakse paigaldustöödega.

5. Test ja projekti üleandmine.

NB!

OÜ Novaveri paigaldus ei ole kohustuslik!

 

Hinnapakkumine paigaldusega võib võtta aega kuni 2 nädalat ning võib esineda vajadus ruumidega tutvumiseks.

Esmakontakt: info@novaver.eu

bottom of page