top of page

Kas interaktiivne kiosk annab väärtust sinu ettevõttele ja klientidele?

Kindlasti oled märganud, et kaubamajades ja erinevates ettevõtetes on tekkinud interaktiivsed kioskid kas iseteeninduseks või informatsiooniks. Otsustasime tutvustada interaktiivseid kioskeid ka inimestele ja ettevõtetele kes pole veel sellega tutvunud.


Mis asi on interaktiivne kiosk?


Interaktiivne kiosk, sarnaselt ekraanitulbale on interaktiivne, aga üldiselt väiksem ja arendatud mõne spetsiifilise otstarbe jaoks. See tähendab, et kuju/raami disain oleneb kasutusvaldkonnast ja projekti nõuetest. Interaktiivne kiosk on riistvaraseade koos spetsiaalse või üldkasutatava tarkvaraga, pakkudes erinevaid võimalus ettevõtele. Interaktiivne kiosk koosneb puutetundlikust ekraanist, metallraamist, milles on miniarvuti OS Windows 10 või Android ning teatud juhtudel ka Chrome OS või Linux . Saadaval on muidugi ka Apple OS lahendused kui kliendil on selleks erisoov või tarkvara vajab seda.

Põhifunktsioonideks on:


Iseteenindus ja maksed


Levinumad lahenduse iseteeninduses on näiteks: makseterminalid arvete tasumiseks. Jaemüügikohtades olevad müügikohad (POS) terminalid toote info saamiseks läbi triip- või QR-koodi skaneerimise. Järjekorra numbrite väljastamine ja printimine söögiasutustes, pankades ning muuseumides. Ise tellivad toidud restoranides ja kohvikutes. Registreerimised pardaleminekuks ja piletite ostmine. Testisõitude registreerimiseks kaubanduskeskustes näidisauto kõrval. Autorendikioskid sõiduki kiireks ja hõlpsaks rentimiseks. Järjekordade haldamiseks haiglates, hotellides, pankades, postkontorites ja ärikeskuste ooteruumides.

Sellistes lahendustes on kasutusel tavaliselt eraldi arendatud tarkvarad võttes arvesse kliendi erivajadusi ja brändi disaini!
Toote kataloogide lehitsemine


Tihti on nii, et firma ja kaupluste ruumid on väikesed ning kõik tooted ei mahu ära. Mõningatel juhtudel on aga nii, et lisaks soovitakse pakkuda eritellimus tooteid mida kohapeal ei ole. Sellistel juhtudel on hea kui saab kasutada suurt ekraani tootekataloogi lehitsejana ning samas saab müügiagent tutvustada selle toote väärtusi.Mõningad tarkvaralahendused:

Või miks mitte luua ise, hoides kokku veel rohkem kulusid: https://www.intuiface.com/


Erilahenduste puhul küsi informatsiooni meie käest!Interaktiivsed kioskid majaplaanideks

Sellised lahendused on hästi levinud Eestis just kaubanduskeskustes kus pakutakse võimalust kiirelt orienteeruda ja saada lisainformatsiooni kaupluste kohta. Sellised lahendused on ka head turismi arenduseks näiteks ühendades linnakaardid ja meedia lühidateks vaatamisväärtuste tutvustamiseks sise või välitingimustes.Tarkvara:


COVID-19 interaktiivsed kioskid

Sellised kioskid on üldiselt väiksemad ja integreeritud erinevate lahendustega, nagu ekraan, soojuskaamera ja kätepuhastusvahendi kasutamine avalikus ruumis. See võimaldab juba välisukse juures kindlaks teha kas tegemist on haige või terve inimesega ning ei pane oma töökeskonda ja kontorit üleliigsesse ohtu. Sarnase lahenduse saab integreerida kokku ukse lukusüsteemiga, et ilma kontrollita ja palavikuga ei pääseks hoonesse sisse. Sobib ideaalselt lennu- ja rongijaamadesse ning sadamatesse!
Tarkavara: erilahendus (KÜSI ROHKEM INFOT)Meelelahutus või e-poe punktid interaktiivse kioskiga

Interaktiivsete kioskitega on võimalus kasutada mänguautomaatitena, mida saab kasutada raha eest, näiteks: 1€ või 2€ eest saab mängida 10/20/30/40 või 60 minutit. Selleks võivad olla nii hariduslikud kui meelelahutuslikud mängud.Teiseks on võimalik avalikku ruumi või kaubanduskeskustesse üles seada oma e-kaubandus punktid nagu meil on pangaautomaadid. Sellisel juhul on võimalik kinnitada lihtsalt oma e-pood läbi brauseri interaktiivsele kioskile nii, et sellest ei saa enam välja minna ilma salasõnata, üks selliseid lahendusi Android seadmetele https://www.android-kiosk.com/ , sobib ka kasutuseks Android tahvelarvutitega!

Informatsiooni kioskid

Turistid otsivad tihti informatsiooni ja miks mitte pakkuda seda nende emakeeles. Digitaalsed ja interaktiivsed ekraanid võimaldavad seda teha lihtsalt ja madalate kuludega. Palju kasu on sellitest seadmetest just muuseumides kus tihti kogu informatsiooni ei ole võimalik asetada prinditud plakatitele.Interaktiivse kioski turutulu kogu maailmas

2018. ja 2025. aastal (miljard USA dollarit)


Statista infograafik kujutab globaalse interaktiivse kioski turu suurust, võrreldes olukorda 2018. aastal ja prognoosiga aastaks 2025 25 miljardi dollari suurust kasvu. Mis tähendab, et iseteenindus trend on suures kasvuhoos.


Mis kasu interaktiivse kioskid toovad ettevõttele?


Inimestele ei meeldi järjekorras seismine ning ja firmadele raharaiskamine kui seda on võimalik vältida. Olles kohandatavad, saab digitaalseid ja interaktiivseid kioskeid kasutada väga erinevates sektorites. Asendades erinevaid teenuseid, mida tavapäraselt osutatakse käsitsi. Sellised masinad on klientide jaoks uskumatult kasulikud ja kasumlikud ka ettevõtetele. Eriti kui seaded asuvad tiheda liiklusega kohtades nagu näiteks kaubanduskeskustes, rongijaamades, haiglates, lennujaamades muuseumides ning ettevõte ooteruumides.

Peamised kasutegurid

Interaktiivsed kioskid aitavad vähendada ärikulusid, kuna ei ole vaja palgata suurt klienditeenindajate meeskonda. See võimaldab teie töötajatel keskenduda tööülesannetele, mis on ettevõte jaoks olulised. Iseteeninduskiosk põhimõtteliselt töötab klienditeenindaja asendajana, see aga võimaldab investeerida palgast säästetud raha ettevõtte arengusse.

Interaktiivseid ja digitaalseid kioskeid saab kasutada ööpäevaringselt, ilma et oleks vaja vaheaegu, haiguspuhkust või puhkust. Neid võib rakendada peaaegu igasse ettevõtte sektorisse, isegi tööstusettevõtetel on oma rakendus neile.

Kõrvaldades igavad tööülesanded, mida tavaliselt täidavad töötajad aitab see ettevõttel veel tõhusamalt tegutseda. Lisaks parandab see töötajate rahulolu, mis viib õnnelikemate ja tõhusamate töötajateni.

Kõige atraktiivsemaks põhjuseks on kindlasti müügi tõus madalate kuludega. Mida lihtsam on klienditeenindus seda rohkem raha kulutatakse, see omakorda parandab ettevõte müügitulemusi. Tähendab, et interaktiivsed kioskid pakuvad kiiret investeeringutasuvust ja kasutades OÜ Novaver kasutusrenti, muudab see seadmed eriti soodsaks.

Interaktiivseid kioske on võimalik värskenda reaalajas, lastes seda teha oma töötajal või reklaamiagentuuril lihtsalt ja kiirelt kontorist. Toote kataloogide muutmine välkmüükide ja erinevate kampaaniate jaoks ei ole kunagi ennem olnud nii lihtne.

Interaktiivsed kioskid pakuvad kohest rahuolu, kliendil on kohene juurdepääs informatsioonile ja juhistele, orienteerumaks hoonetes või tänavatel. Inimestele meeldib olla sõltumatu ja asju ajada omal soovil ilma personali abita. Asetades oma ruumidesse interaktiivsed iseteeninduskioskid tõstad klientide rahuolu ja vältides samal ajal ka järjekordasid ning ooteaegu.


Tänapäeva ärikliimas on teave kriitilise tähtsusega. Digitaalsete kioskite tutvustamise abil saate oma klientide käitumise kohta rohkem teada. Digitaalsed kioskid koguvad andmeid teie klientide tegevuse kohta, et saaksite suundumusi ja harjumusi ära tunda. Selle analüütika tundmine võimaldab parandada ostukogemust, tõhusamalt reklaamida, pakkuda paremaid teenuseid ja suurendada müüki.

Tahad tõsta oma konkurentsivõimet, tutvu meie interaktiivsete kioskite mudelitega SIIT

Ja tahvelarvuti kioskitega SIIT.


NB! IR puutelahendus ei ole soovitavad kuna pikad küüned võivad tekitada segadust ekraanil, IR vahest tunnistab pikki küüsi näpuna.

Comments


Parimad
Hiljutised postitused
Arhiiv
Märksõnad
Jälgi meid
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page