• Rainer Saar - OÜ Novaver

Tähtis: OÜ Novaver ja koroonaviirus!

Oleme olnud siiani tagasihoidlikud info jagamisega, selle põhjuse on tekitanud varustajate ja tootjate tagasiside. Tänaseks on kõik osapooled teavitanud, et tooteid tarnitakse endiselt. Tähtis on siiski arvestada: tarnekiirusega, esineda võib lisaviivitusi kuna töökorraldus on ümberplaneeritud, riigid võivad rakendada uusi vastumeetmeid viiruse levikule ning kindlasti peab arvestama piirikontrolliga. Muudatustest anname ka muidugi edaspidi teada :)


Tähtis on teada, et OÜ Novaver tootekataloogist puuduvad tooted, mis on valmistatud Itaalias, Hispaanias ja Prantsusmaal. Ehk, ühtegi toodet ei tarnita Euroopa viiruse kriisikoldest. Lisaks on piirangud mõningatel USA toodetele, mis on seotud digital signage erilahendustega.


OÜ Novaver seotud inimestel ja meeskonnal ei ole tuvastatud ühtegi viirusetundemärki ning tegeletakse endiselt probleemidega, antakse nõu toodete kasutuse kohta ja müügiga. Renditooted puhastatakse ja ei anta ennem renti kui on olnud 6 päeva karantiinis peale kasutust. Aluseks on võetud New England Journal of Medicine informatsioon!


Peamisteks müügikanaliteks on endiselt: e-mail, telefon, Skype, klientidega kohtumised oleme otsustanud jätte olukorda kus selleks on tõsine vajadus. Kaitstes sedasid oma kliente ja OÜ Novaver meeskonda.


Paigaldus: teostame paigaldusi kontorites, koolides ja muuseumides kus on inimkontakt viidud minimaalse piiranguni või piisavalt suure vahemaaga. Eesmärk on samuti kaitsta kõiki osapooli.


Suurtänu mõistva suhtumise eest!


OÜ Novaver meeskond

5 views

NB! Hindadel on km. lisatud ja arvel on eraldi välja toodud!

OÜ Novaver

Reg. nr: 12893210

KMKR: EE101863120

+372 58547887 / info@novaver.eu

OÜ Novaver 2016 - 2021

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon